IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • айде наско обърна от свещения грааааал на 1 м



    Коментар



    • американците пищат по техните телевизии. хахаха . смях . а още нищо не са видяли

      обаче тоя мощен екстремум на 4н не допусна насдакът нагоре . хубаво че точно от него пуснах къса . не ги гледате тия неща а играете на борсички . хяхяхяхяхяхяхх




      Коментар


      • добър дааааааааанн

        знаете ли какво се случи
        нещо уникално даксот си направи обърната главичка пък аз хванах дясната ръчичка . хяхяхяхяхяхя

        сега дълги от кроса който сутринта за малко не тества

        не ми следите мисълта

        Коментар


        • да пробваме едно късо на дакса от тука . че накъде без дясна ръчичка

          Коментар


          • оп свещеният грааал е докоснат от дакса

            Коментар


            • тотално ще бъда изненадан ако днес даксот не нарисува обърната главичка

              Коментар


              • сипа на дневна отскочи от кроса . там точно на 2700 е апокалиптичният обем от 06,02,2018 . той е виновен за всичко което се случва и ще се случи

                Коментар


                • добро утро сладурчета . жабата си почина доволно сега едно късо за кроса на дакса

                  Коментар


                  • Айде малко почивка заслужава жабата. Надявам се да се чуем по нататък. Каквото трябва да се случи ще се случи. Дъ дааарк сайд оф дъ фооооорс ще победи. Наздраве и довиждане за сега!!!

                    Коментар


                    • Така. Аз докарах до апокалипсис петрола. Предупредих всички но всички се смеят на Каръков. Каръков ще се смее последен.

                      гати работата 30 процента спад на бензина. Америка арабелите и русия са скоро фалит. Ще има ли още селфита муцунки устнички и прически . Хяхяххяхяхяхх

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Без скок на суровините и тяхното максимилизиране като цена бизнесцикълът,който започна преди 12 г не е завършил .Фед се опитва да укроти
                        пазарът на акции ,вярно че е балон но вероятно ДАУ ще го закрепят между 20 хил -25 хил.Първо свалиха лихвите,сега свалят долара и така
                        когато те кажат ,не когато ние искаме.
                        Ще ги свалят още лихвите. Ще направят QE под някаква форма, Ще изфорсират гущера надолу да кажем до 1,50. Но ако започнат да имат сериозни огнища какво ще правят? Ако нямат е ясно тогава нямат проблем до изборите и FAANG притежателите ще бъдат най-щастливите хора на света.
                        Оспамихме темата на Архитекта за което най-сърдечно се извиняваме.

                        Коментар


                        • С тоя корона вирус има вероятност всичко да иде по дяволите .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                            Защо ли си мисля че Янките нямат полезен ход в момента. Може и да греша. Струва ми се, че са като оператори на четвърти енергоблок в АЕЦ Ленин фаза спускане на графитените прътове във реактора. Ти как мислиш?
                            Без скок на суровините и тяхното максимилизиране като цена бизнесцикълът,който започна преди 12 г не е завършил .Фед се опитва да укроти
                            пазарът на акции ,вярно че е балон но вероятно ДАУ ще го закрепят между 20 хил -25 хил.Първо свалиха лихвите,сега свалят долара и така
                            когато те кажат ,не когато ние искаме.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Защо ли си мисля че Янките нямат полезен ход в момента. Може и да греша. Струва ми се, че са като оператори на четвърти енергоблок в АЕЦ Ленин фаза спускане на графитените прътове във реактора. Ти как мислиш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                                Как така скок на златото и петрола. В темата за златото експертите ни съветват, че цената отива на 1000 долара до дни. Петрола нямало да се използва защото тока бил на мода и затова са олл инн в Тесла и Насдак. Експертите в форума трябва да се слушат иначе лошо.
                                https://www.economic.bg/bg/news/12/f...onavirusa.html

                                Коментар

                                Working...
                                X