IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • опаааааааа наско падна за ребаунд до другата бомбаааааааааааа. хяхяхяхяхяяяяяя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      наско имаше да направи един ребаунд до тука . затова дигна


      Брат, ти не си добре! Не е нормално цяла тема само ти да си чатиш? Освен това виждам "малко" пропуски в анализа ти, колкото и емоционален да е.... Това не е борба на зли духове и небесни великани, а само фундаментални итрябва да призная малко ментални причини! Бай американец се превъзбужда от 2.6 трилиона долара, после виждат, че са се одрискали и безработицата е голяма, а manufacturing е в гъ.... и графиката ти се движи нагоре надолу! Няма духове, няма зли хора и извънземни!
      Не на последно мято, май от 2-3 години аз съм ти единствения фен?!?!
      Last edited by buyvalue; 15.04.2020, 22:19.
      IM d best

      Коментар


      • наско имаше да направи един ребаунд до тука . затова дигна



        Коментар


        • браво бе евраче . как дигна пак до бомбата . а как падаше само . много се изплаших

          Коментар


          • а пък дау жо си изтества някаква тренлиниика въпреки че аз мноу не вярвам на тия измишльотини ама да видим

            Коментар


            • всички се чудят що еврака падна пък то на 1н имало бомба да се тества 1,08888888

              Коментар


              • опаааааа наско паднал пак на свещеното 8531. това е мноооооооооу интересно
                падна от бомбата разбира се

                Коментар


                • всички тролове сега се чудят що дигна златото като бяха напускали къси . ами за ребаунда за какво друго

                  всъщност те като са тролове какви къси какви дълги

                  Коментар


                  • така малко интересни факта защо дигнаха като направиха ребаунда

                    пръво ребаунда беше на свещеното 23581

                    второ имаше страхотен обем в който господин давид соломон купи

                    че и обърната главичка си направиха

                    ама и аз купих

                    нали така тролове

                    Last edited by the architect; 15.04.2020, 13:24.

                    Коментар


                    • оп ребаунда е факт

                      Коментар


                      • кво стааааа тролове
                        всички тролове сега се чудят що падна до тук дау жо . ами затова ще си останете тролове че по нататък няма и пари да ви дават за тролене . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяя

                        така . дау жо падна до тук щото вчера ми прецака тази ключова бомба от която пусках къси за ребаунд. е тука прибирам ребаунда тролове

                        Last edited by the architect; 15.04.2020, 11:51.

                        Коментар


                        • еврака страхотно падна от бомбата ми на 30 мин . кой гледал гледал . кака се омъжи

                          Коментар


                          • добрютро добри хора

                            малко сте. мноооооооооооого малко. ама сте ценни

                            така . защо пада даксооооооооотт

                            ами пада защото вчера си забравихте една бомба и тя днес ви дръпна . елементарно уотсън

                            Коментар


                            • интересно златото подпря на тази бомба

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                а пък господин давид соломон от голдман саш

                                е казал на всички телевизии да ни обливат с положителни новини защото най накрая са изтрепали стоповете на балъци трейдъри пуснали къси заради апокалипсиса и сега вироса може да си отиде. хяхяхяяхяхяхяхя

                                Коментар

                                Working...
                                X