IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Като намериш време, кажи и на нас, че ние сме по-заети.
    Леле, много позеленяла Хамерикате бре, Наско са се изтрепали да го байват..... май корекцията свърши. Ко ши каеш Арчи?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Абе колко е Дау Жо, че нямам време да го следя?
      Като намериш време, кажи и на нас, че ние сме по-заети.

      Коментар


      • Абе колко е Дау Жо, че нямам време да го следя?

        Коментар


        • Оооо, бай Доньо пак ги е излъгал днес, че скоро ще измислят ваксина.
          Нали ти казах, че треперят като трепетлики вече.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение

            Да, аз очаквах много по силен минус, да се ходи ориентировъчно към 23 000 за Dow.
            По-полека, че ще им превъртят шайбите.
            Те и без това взеха да пият дезинфектанти вече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Дали.
              Да, аз очаквах много по силен минус, да се ходи ориентировъчно към 23 000 за Dow.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                много е лек минуса в Щатите днес, ще го обърнат до края на сесията
                Дали.

                Коментар


                • много е лек минуса в Щатите днес, ще го обърнат до края на сесията

                  Коментар


                  • всички се чудат що пада дау като от телевизиите струи оптимизъм . ами и аз ви са чудя .

                    аз за себе си знам . съборих дау жо щото ми прецака онзи ден една бомба на 23 597 и сега бомбата на малкият рокет мен отмъщава

                    пък и по принцип следващите дни толкова неща има да отмъщават . помнете отмъщението е в основата на природата . то е движещата сила . всичко друго е фалш мъъъъъъст за всеки ръъъъъъъъъъъъъъстттттттттттт


                    обаче мноу интересно дау жо 23456 и дакса тества обема . абе това е една голяма случаенос

                    Last edited by the architect; 04.05.2020, 01:31.

                    Коментар


                    • охоууу и дау жо на свещеното 23456 с гапче . каква красото . какъв оптимизъм струи от телевизиите . хяхяхяхяхяяяяяяяяяяя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        пиленца

                        ай бутнете тука на най големия обем на 5 мин на дакса до сега . появил се онзи ден на 10478

                        ще ви съборя няма да ми избягате

                        оп даксот отвори с гапче точно на моя обем 10478. изтрепах стопченцата на биченцата . хяхяхяхяхяхяяяяя


                        Коментар


                        • ама . разбира се . архитектът е строг но справедлив и добър и услужлив


                          1986

                          Коментар


                          • Ще ли е възможно и за наско една такава за колкото може по-дълъг период?

                            Коментар


                            • егати скуката

                              та викам чакай да постна една графика на дау жо

                              ето ви една 100 ГОДИШНА ГРАФИКА МАЙН ГОТ

                              на нея ясно се вижда че сме тръгнали да тестваме най яката трендлиния на дау. докато не я тестваме следващите година две забравете за край на кризата . еххххх къдей сега жабока да изреве . КРРРКРРКРКРКРКРРКРРИЗААААААААААААААААААААААААААААА А

                              Коментар


                              • а най интересното е преци че на същата тази бомба е и най големият обем на дау жо на дневна до сега . случаенос не мисла . пипаме го и веднага падаме

                                Коментар

                                Working...
                                X