IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • макс дъното на еврачето е тука . беше ми прецакало тази бомба на 1,07700 и сега може да върне до нея . но макс до там

    Коментар


    • мммммммммм еврачето каква хубава обърната главичка си прави за 1,123456 не е истина . дълго от бомбата .

      давайй доларееееее


      Коментар


      • шшшшшшшш давидко . днес играта на твоя соломоновски дакс е до тука 10853 . после ще ти разкажа играта . яххяхяяхяхя

        Коментар


        • абе господин давид соломон . днес цял ден ще се мъчите за тоа смешен гап отгоре на 24250. и кво ше постигнеш . пак ще те съборя давидко .

          Коментар


          • между другото аз много се кефя че господин давид соломон от голдман сащ така бави втория апокалипсис . значи той се очертава лятото таман в пика на така наречения лееееееееееееетен сезон

            сиреч лятото всички лъжливи хотелиерчета барманчета и ресторантьорчета ще бъдат прекрасно фалирани

            Коментар


            • падайййййй казаххххх господин давид соломон и твойте роднини роднини . все пак е български празник

              Коментар


              • е значи само ще го закараме

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                  аз викам да закарваме пак петроля на 10 за една главичка и после под най големия обем на дневна сиреч на 5-6 доларя . какво ще кажете хайдуци!
                  Твърдо за!
                  Обаче, ще е рисковано при по-смотаните брокери - някои обявиха, че при слизане под 5 или 3 ще закриват всички позиции служебно, дори депозита ти да покрива стотици % за минусова цена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    добрютро хайдуци и честит празник

                    нали знаете когато ние имаме празник ГОСПОДИН ДАВИД СОЛОМОН И НЕГОВИТЕ РОДНИНИ ПАДАТ

                    днес ще съборя бензина . късо на бензина от бомбите и бития екстремум и тест на предното голямо дъно

                    аз викам да закарваме пак петроля на 10 за една главичка и после под най големия обем на дневна сиреч на 5-6 доларя . какво ще кажете хайдуци!

                    Коментар


                    • ето вчера господин давид соломон се пинка срещу бомбата ми на 15 мин дълго време / лаком е да / и след малко го свалих от бомбата . хихихихиххи

                      Коментар


                      • добрютро хайдуци и честит празник

                        нали знаете когато ние имаме празник ГОСПОДИН ДАВИД СОЛОМОН И НЕГОВИТЕ РОДНИНИ ПАДАТ

                        днес ще съборя бензина . късо на бензина от бомбите и бития екстремум и тест на предното голямо дъно

                        Коментар


                        • Бичаците много здрави, трябваше да ги тепаме уж, ама те ще ни утепат. Върна Dow 1000 бройkи, и сега пак напред

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                            Къде е архитекта днес, не върви пазара ...
                            Имам лошото предчувствие ,че господин давид соломон шеф на голдман шаш е изпапкал архитекта...?

                            Коментар


                            • Къде е архитекта днес, не върви пазара ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Като намериш време, кажи и на нас, че ние сме по-заети.
                                Леле, много позеленяла Хамерикате бре, Наско са се изтрепали да го байват..... май корекцията свърши. Ко ши каеш Арчи?

                                Коментар

                                Working...
                                X