IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    колко труууууууууудно , колко мъчииително пада соросоидчето от бомбата но важното е че аз архитектчето го свалям и му прибирам паричките . хххххххххххххххххххх
    Така вече попадна малко по приятно . Харесва ми. Наздраве с едно коктейлче

    Коментар


    • охоууууууу . яната се прави на отворена . яки къси че до края на седмицата тая янка ще избумти яко


      Коментар


      • колко труууууууууудно , колко мъчииително пада соросоидчето от бомбата но важното е че аз архитектчето го свалям и му прибирам паричките . хххххххххххххххххххх

        Коментар


        • обаче на милото не му се изпуска кокала .Но на 11111 и ще го изпусне и това дето е лапал около 2 хилядолетия с лъжа и измама си отива . хххххххххххххххххххххххххххххх

          Коментар


          • ехеееее къди отхърча еврейчето от бомбата на 15 мни . уникално

            Коментар


            • разбира се да отбележим колко бързо папка еврейчето от бомбата ама сега като е за падане и се прави на израелтянин . хххххххххххххххххххх


              Коментар


              • късо късо еврейче

                Коментар


                • подготвяме се за късичко на наско от бомбата . хохохохохохо кеф




                  Коментар


                  • корава излезе тази бомба на дакса . късите излязоха

                    рисува се обърната кратунка


                    Коментар


                    • забелязвате тук колко бързо папка еврейчето , дори и на 15 мин бомба . смятай яко беше за падане от бомбата щяхме да си чакаме поне една седмица . мазно е еврейчето няма спор

                      Коментар


                      • ама таа бомба на 5 мин голема красота а преци . да я нацелуваш и е малко . цун цун цун . мун мун мун хххххххххххххххххххххххх

                        Коментар


                        • даксове затворени на долна бомба . напъва се много евречето . рита срещу бомибте . а срещу бомби не се рита ;



                          Коментар


                          • късо и от горната бомба

                            Коментар


                            • стига бе сорос . наистина ли обърната кратунка на дакса . направо ме съсипа от изненади днес . ххххххххххххххххххххх

                              късо от бомбата

                              Коментар


                              • толкова му беше на златото късо от свещеното 1853

                                Коментар

                                Working...
                                X