IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тази бомба беше тествана преди 10 и от там тръгна падането така че ме е страх да пусна къса от нея . но въпреки това късо

    ххххххххххххххх

    Коментар


    • хубаво че затворих късите даксовци че глей как дига от бомбата . казва се фигура опъване на ластик при бомба

      ххххххххххххххххххххх

      Коментар


      • таз година като тръгне аити измамата Насдак надолу си мисля че само свещеното 358 може да го спре . дори 666 - WWW което никога не е тествано за дъно няма да го спре

        Коментар


        • ммммммммммммм

          как хубаво свалих даксът на бомбата . затворих късички от пошлия оптимизъм който ще става все по пошъл


          и се облизвам за къси


          Коментар


          • вчера петролът ми прецака една бомбичка и сега го връщам до нея още малко остана

            Коментар


            • добрютро нинжи

              за мен лично краят е близо .

              Но

              соросоидчето си остави една прецакана бомбичка на 12114 и пак ще върне поне до там за да изтрепе балъци напускали къси .

              така че ще го оставим още малко да се повъртоли и после се започва с истинските новини , а не някакви протести и ковиди

              Коментар


              • малко остана на даксса до последната бомбичка на 5 мин дано я ударим днес
                12984

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  късо на яната


                  Ама янката и нея добре я съборих . Найсссссс

                  Коментар


                  • Обаче забележете сипа. Само пипна 3456 и нагоре. Ама като е за падане от 3581 и го чакаме цяла седмица еврейчето му Соросоидно

                    Коментар


                    • Днес много мижаво падане . Трябваше да избамка едни 20 пруцента и да затворя еврейските пазари. Но и това ще стане до изборите за нова еврейска перука. Ххххххххх

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        И НАЙ ВАЖНОТО КЪСО НА ДАУ ЖОНС ОТ БОМБАТА НА 4Н ПОСТАВЕНА РАЗБИРА СЕ НА ГАПЪТТТТ

                        Късото ми на дау жонс излезе страхотно от бомбата. Хххххх

                        Коментар


                        • Злато петрол валути индекси. Всякакъв еврейски измишльотин си заминава.

                          Коментар


                          • Ето казах ви свещеното 11853 ще отмъсти сега сме на свещеното 11777. Хяхяяхяххяях

                            Коментар


                            • Апокалипсисът почна . Вече няма връщане назад просто долу мноого много бомби имат да отмъщават като тая сутринта на дакса. Ще размажя всички. Бързо ще забравите за измишльотината Ковид

                              Коментар


                              • Еййй какъв оптимизъм имаше сутрината даксът. Пускат за гапа балъците а аз продавам от бомбата. Соросоида бичи срещу бомбата а само се наслаждавам на бъдещият завършек . Сега всички стопове на оптимистични балъци изгоряха. Хххххххх
                                бомбата на 1 минутка от сутринта отмъсти зверски

                                Коментар

                                Working...
                                X