IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • късо на златото

    Коментар


    • това се чакаше

      късо на еврака

      Коментар


      • и даксажииски парички от бомбата

        Коментар


        • опоо попо прибирай мазни еврйски паричкииииииии от бомбата

          хххххххх




          Коментар


          • късо и на дакса . долу главички си правело еврейчето




            Коментар


            • пошъл еврейски оптимизъм

              късо от бомбата

              Коментар


              • Рам  памет - шеснайс' гигабайта
                На моя лаптоп, на моя лаптоп
                Хардът му - петст'ин и дванайсет
                Дет' са вика всичко ток - на моя лаптоп
                Last edited by the architect; 10.09.2020, 10:41.

                Коментар


                • много ще му е трудно но соросоида да ме победи с тази тройна ядрена сила . падай казах на дакса



                  Коментар


                  • като се появи новината тия дни соросоидчето ще избамка един шип наодлу до 10101 после един шип до прецаканата бомба на 12114 за да изчисти балъците и чак тогава ще пропадне зверски до 5000

                    по средата на тия нива е свещеното 11111

                    хххххх
                    Last edited by the architect; 10.09.2020, 10:20.

                    Коментар


                    • но е факт че само аз казах късо на насдакът от свещеното 12345 на аити измамата насдак и късо от 3581 на другата измама Сипа

                      без никакъв отпор ги закарах съответно на свещеното 11111 и 3333

                      така че вервайте ми аз трябва да постигна заложените цели за апокалипсис сега

                      ххххххххххххххх

                      Коментар


                      • а на 15 септември еврейчето сътвори измишльотината лемън брадърс . пак септември еврейчето ще сътвори новината на всички новини - когато стомничката ще се счупи за трети път и няма да има връщане назад . еверйската измама ще лъсне с пълна сила

                        Коментар


                        • най много даксът днес до 13358 и после ще го направя на шаран плакия

                          хххххххххх

                          Коментар


                          • добрютро нинжи.


                            не мога да повярвам . соросоида само пипа бомбата на наско и веднага нагоре

                            днес очаквам даксът да бъде направен на шаран плакия . според мен днес или утре новината на новините ще се появи

                            интересен факт - на 11 септември соросоидчето събори ония две хубави сгради за да имитира Новинки

                            пак късо на даксът от бомбите на 1 мин и 15 мин



                            Коментар


                            • ама то еврейчето била меценат и обичало джаза

                              късо на дакса



                              Коментар


                              • опааааа нещо еверйскияа оптимизъм на дакса отиде . що падна до бомбата бе еверйче

                                хяхяхяхяхяхях


                                Коментар

                                Working...
                                X