IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • приготвям един мощен ол ин и на даун жонс . пътят е надолу

    Коментар


    • всъщност не . таргета ще е тука 12520 че измамника си затваря бомба за да полапка после малко . хххххххххххх

      Коментар


      • заложил съм два капана на соросоида израелски на дакса и до края на деня ще му прибера мощно паричките . късо до дупка

        Коментар


        • нови дъна за еврака . какава пародия е тази израелска валута не е истина

          Коментар


          • айде едно първо късо на дакса преди бомбата че голяма пародия е това напъване . направи си на 1 час пинче еврейчето и веднага да дигне инак ако е за падане пин дори няма да го отрази

            хахахахахаа



            Коментар


            • доволен съм и от още едно нещо че яната върна обратно до прецаканата ми бомба и вкарах някой лев в резервоара хххххх



              Коментар


              • таа бомба нещо почна да събаря еврака . скоро ще лебя мощно еверйски мангизи

                Коментар


                • не сте ли съгласни сега уважаеми слушатели, че даксът можеше да запокити нагоре чак до 13000. но не , нещо го спря , нещо толкова малко и незабележимо , но толкова мощно - казва се бооооооомба на 1 мин .

                  и тук на долната бомба аз прибирам паричките на еврейчето давид соломон шеф на голдман саш и той е със 100 къси дакса назад днес . хяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя



                  Коментар


                  • ох че добре ми идвааааа

                    оли ин късо на дакса 100 къси дакса тука от бомбата

                    Коментар


                    • мноу дигна това измамниче от 12345 дакса
                      ццццццц

                      изненадан съм

                      Коментар


                      • всички чакали изборите за да пуснели къси . абе вие луди ли сте . след еверйските избори на 3 ноември се пускат само дълги защото еверйчето празнува , че е избрал своята нова кукла независимо от нейния цвят . така че късите ще вървят зверски до 3 ноември после малко дигане и после истински апокалипсис

                        ссссссссссссссс

                        Коментар


                        • да приберем малко къси евраци от еврото

                          хохохохохо


                          Коментар


                          • пак късо на еврото от бомбата

                            Коментар


                            • охаааааааа даксът как приятно падна

                              давай да трепем стопове



                              Коментар


                              • добрютро захърчета!

                                много съм радостен с новите дъна на даун жонс . прибирам сладко соросоидни парички

                                ама няма да затварям чакам тест на бомбата на 27964 и тогава ще затворя . ха наздраве

                                Коментар

                                Working...
                                X