IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ама дакса онзи ден добре го съборих от бомбата на 4н . още блажа сосно от него . а пък от утре ще блажа яко и от израелските индекси даун жонс и сип и насдакът

    Коментар


    • еврака и той бил намерил долу подкрепа . шшшшшшшшшшшш

      хххххххххххххххх

      късо от бомбата

      Коментар


      • шшшшшшшшшш

        къде си тръгнал бе израелче да ми цакаш бомби . новите дъна са утре или вдругиден
        късо на дакса от бомбите , връх най много на 11853 11944

        Коментар


        • все още се чудя, уж сме в ера на супер технологии , а ония ми броели една седмица изборите с пликове по пощата

          хяхяхяхяхяхяхяяяяяяяя

          всичко ще бъде изринато


          Коментар


          • добрютро инвеститори , чада мои

            нали ви казах че даун жонс ще изтрепе стопове на балъци пускащи къси ей така щото трябвало да се пуска , тук на прецаканата бомба . но сега апокалипсисът продължава . просто лавината набира сила . никой няма да ми избяга

            така ето го и даун жонс

            сега вече яко къси . интересно че това съвпада с дакса на свещеното 11853. идеално ми идва


            Коментар


            • късо на дакса от 11853 макс 11944

              утре ще е страхотен урожай

              Коментар


              • ахааааааааа Отровеното Трио вече се отказало от протестите . оня арменеца нали щеше да сваля правителството

                ХОХОХОХОХ

                Коментар


                • тоя Гад винаги е жертва милия . винаги го гонят и го хулят . милия да ги оплачеш .

                  ххххххххххх
                  Last edited by the architect; 03.11.2020, 07:22.

                  Коментар


                  • ей тоя тирикат от Израееееееелллллллллллл се казва ГАД ЗЕЕВИ

                    и прибра доста български парички от Балкан .




                    Last edited by the architect; 03.11.2020, 07:22.

                    Коментар


                    • но стига с тази романтика и плямпане . животът е суров и ИЗРАЕЛСКИЯТ враг дебне отвсякъде . сега ми прибраха стоповете на дългите на насдакът . затова не обичам да пускам дълги. винаги ми вземат стоповете , като на дакса наскоро .



                      Коментар


                      • ВИЕ НАИСТИНА НЕ РАЗБИРАТЕ ЧЕ ЦЯЛ ЖИВОТ ВИ ЛЪЖАТ. ЯКО ПРОПИЛЕНИ ЖИВОТИ !

                        ХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

                        Коментар


                        • дълги сега от бомбата и да приберем малко израелски парички . аз обичам да играя на борси

                          хххххххххххххххх

                          Коментар


                          • ко тана бе израелче . върнах ли те до бомбата на насдака
                            върнах те . къде е оня аматьор дето ме питаше как така всичките ми трейдове са печеливши

                            АМИ КРАЛЯТ СЛЪНЦЕ ВИНАГИ ПЕЧЕЛИ БЕ , ЧАДО МОЕ

                            ХЯХЯХЯХХЯХЯХ


                            Last edited by the architect; 02.11.2020, 19:48.

                            Коментар


                            • това ли са високите ви технологии бе аматьори . броене на пликове от пощата . иначе ракети в космоса щели да ми пращат . хяхяхяхяхяяя. ама пликовете не се знае на кои са.
                              дълги щели да ми пускат . ей сега ще ви разкажа играта

                              Коментар


                              • абе израелче

                                дори твойта перука тръмп ти го рече в лицето

                                във век на високи технологии как така няма да се знаят резултатите в момента ами ти ше броиш бюлетините от изборите в Тееееел Авив цяла седмица


                                къде са ти високите технологии бе Соросоид ! сега ще ги съборя набърже
                                Last edited by the architect; 02.11.2020, 18:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X