IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    кака Янка до края на седмицата ще разцепи мрака и няма какво да ни спре по пътя надолу . а падне ли кака янка всички неща падат . хххххххххххххххх

    Кака ти янка е стара партизанка и няма да се даде лесно на тоя пидал доларът.

    Коментар


    • кака янка до края на седмицата ще разцепи мрака и няма какво да ни спре по пътя надолу . а падне ли кака янка всички неща падат . хххххххххххххххх

      Коментар


      • късо на насдакът от бомбата . чакам и бомбата на дакса на свещеното 11853 и да затварям СОООООСНО ХХХХХХХХХХХХХХХ

        Коментар


        • Добрютро Чада Мои и успешен ден !!!

          Коментар


          • бутни още малко соросоид соломонов Дакса до свещената бомба на дневна на 11853 и да ти приберам паричките . хяхяххяхяяяяяяяяяяяя

            с мен на борси щял да си играе .хохохохохохоо

            Коментар


            • ковидът почва да взема още повече и повече жертви и ще става страшно . графиката трябва да падне до бомбите

              а засега прибирам МООООООООЩНИЯ ОЛ ИН НА НАСДАКЪТ ОТ БОМБАТА и прибирам еврейските парички хххххххххххххх

              Коментар


              • тази бомба на еврака излезе много мощна . пак го свалих еврака

                Коментар


                • нови дъна за дау жонс . а те били инвестирали хххххххххх

                  Коментар


                  • охаааааааааааа
                    дакса е вече на втората световна 11944 . любимото ми ниво . много добре ми идват тия къси хяххяхяхяхяяяяяяяяяяяяя

                    а още еврейчето не е затворило хората и държавите . като ги затвори по домовете и глей как ми излизат късите яко


                    Коментар


                    • а така соросоидче, бутай дакса към бомбата на 11853 и да ти прибирам паричите ххххххххххххххх

                      Коментар


                      • приготвил съм къси барели от бомбата на 4н . до там е макс петролът после пак надолу към 1 долар

                        Коментар


                        • ха що падна еврака от бомбата . нали фърчеше . тука на долната бомба затварям евровата валута еверйска ххх
                          х



                          Коментар


                          • бе аз ви казвам . пошлото напъване на рокфелера ще заблудии много хора че светлото бъдеще идва отново .

                            ама сега ще му прибера еверйрските парички с един БРУТАЛЕН ООООЛ ИИИИИННННННННН

                            Коментар


                            • виж какво интересно направи днес ротшилда на дакса . прецака си на мин бомбичката сутрината върна до нея и после бай бай дакс .

                              Коментар


                              • като гледам как върви сесията от началото, ще кажеш направо, че всичко лошо е отминало и сега ще дойде светлото бъдеще и нагоре ще хвърчи всичко с по 5 процента всеки ден . хохохохохохох

                                Коментар

                                Working...
                                X