IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • прибрах сутрината всичкото яни на рогатия . казах чу ме от долната червена няма бягане той ми се прави

    Коментар


    • ДОБРЮТРО ПИЛЕНЦА ! КАК ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!


      Коментар


      • ко се напъваш бе сатанярче. късо на дакса . утре ти прибирам паричките . ххххххххххххххххх

        Коментар


        • бая пара прибрах от яната от бомбата . а как бичеше само оня рогатия дето му викат БИК хяхяхяхяхяхяяяя

          Last edited by the architect; 12.01.2021, 22:01.

          Коментар


          • айдееееееее прибрах му паричките на даун жо . а как бичеше само страх ме хвана че отива на 10000000. споко бе . тази година ще го закарам на нулата хххххххххххххххх

            Коментар


            • късо дау жо

              Коментар


              • яната тръгва от бомбата

                Коментар


                • даксът дигна много от 13853 но това не променя нищо

                  Коментар


                  • скоро в америка ще почнат да се трепят . и дау ще пада яко . приготвяйте се . също така и ваксината ще се окаже отровна и дау ще пада още повече . приготвяйте се . българите които са в америка да си останат в америка - особенно американските тролове ххххххххххххххххххх

                    Коментар


                    • ама сатаняра елън мъск бил много богат . шшшшшшшшш . богат бил . аз пускам 10000 къси насдакът всеки ден и ми излизат , тоя смешник бил богат . хохохохохохох. ще го изпапкам за закуска . сега като напускам всеки ден по -20 пруцента и ше видим колко е богат елън илънов мъск .

                      Коментар


                      • хубаво че и на насдакът напусках 10000 насдакът че глей прецаканата бомба как отмъщава ххххххх

                        а как само се напъваше срещу бомбата тоя насдакът

                        Last edited by the architect; 12.01.2021, 19:17.

                        Коментар


                        • ново дъно и за даун жонс от бомбата . толкова съм доволен

                          Коментар


                          • сипът го размазах от бомбата хохохохох

                            Коментар


                            • ммммммм дау жонс продължава да пада от бомбата . прибирам якоооооооо паричкиииииииииииии. ххххххххххххххх

                              Коментар


                              • преци , даксът и той точно от бомбата и умре

                                Коментар

                                Working...
                                X