IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • най много прибрах обаче от еврачето . вчера ми се напъва срещу бомбата и днес ставам и какво да видя . еврачето паднало от бомбата и веднага прибирам яката парачка



    Коментар


    • убиткойна го свалих от 35810 и прибирам парачкатааааааа. а щеше да оди на 100000000. хяхяхяхяхя

      Коментар


      • ДОБРЮТРО ПИЛЕНЦА ! КАК ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!


        Коментар


        • ко тана с оптимизма бичаци . според мен отчетити са доБри ама са под очакванията ми . значи има разлика между действителност и очаквания . моите очаквания са завишени и затова добрите отчети не ме задоволяват . разбрахте ли . и аз нищо не разбрах . хяхяхяхяхяхя


          важно е че повече пънене срещу бомбата води до по добро отмъщение и по голяма пичалба за мен . хяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

          Last edited by the architect; 14.01.2021, 23:09.

          Коментар


          • най се радвам че прибрах сиповете пуснати вчера . той се напъвал слещу бомбаат и кво постигна - загуба ннннннннннннннн

            Коментар


            • мноу е бързо сатанярчето в отскачане от бомба . ама аз вече прибрах бе сатанярчееее. цццццццццццццццццццццц

              Коментар


              • охоооо сатаняра напъвал еврака

                късо от бомбата толкоз ти беше сатанярчеееееее

                Коментар


                • интересно каква ще е новината която сатаняра ще поднесе уж за да оправдае падането . нещо подобна на вироса от миналата трябва да е . ама още по брутално ще е . интерсно . тръъъъъъъъъпна в очакване . чак ми изтръпнаха краката

                  Коментар


                  • всеки който гледа тоя смешен така наречен ~пазар~ в момента и вижда пошлите напъни / то дори няма и напъни / знае че апокалипсисът и изсулването със зверска сила е на ден два разстояние .голям смях пада сатанярчето как се въртоли и не може да избегне неизбежното .

                    поне повече върхове няма да има като тръгне надолу . стомната ще се счупи за трети и последен път .

                    Коментар


                    • ама сатанярче дюшеш ми идва това покачване . дигай още че само с тази червена няма да се разминеш . нали знаеш как отмъщават бомбите . дигай бързо ти казвам и да ти прибирам мангизите . хохохохоохох

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        бутай петролът тука до червената . хохохохохохох

                        оплянкаааааааааа. прибрах петролите н асатаняра . ама как веднага бърза нагоре . зарибява балъци за 100 доларески . хохохохохохо. голем смях ще пада

                        Коментар


                        • охо еврачето продъни първо . разбира се че парата първа продънва . хххххххххххххх


                          ама как само напусках къси евраци тооооочно на вархо 1,234567 не е истина другари комради

                          Коментар


                          • бут бутай еврачето тука до бомбата и да прибираммммммм мммммммммммммммммм

                            Коментар


                            • много съм изнервен на петролът защото го чакам да падне на 1 долар още миналата година , но той се напъва . е колко д асе напъва най много бомбата на дневна тук . но после ви гарантирам - 1 $

                              Коментар


                              • ТУКА МОЖЕ ДА ВИДИТЕ КОЛКО НЕЛЕП Е ТАКА НАРЕЧЕНИЯ РЪСТ И ОПТИМИЗЪМ

                                ЗА 4 МЕСЕЦА РЪСТ ЕДНИ СМЕШНИ 1000 БРОЙКИ . КОГАТО АЗ УДАРЯ ХИЛЯДА БРОЙКИ ГИ ПРАВЯ ЗА 2-3 МИНУТИ . ЗА 5 ВЕЧЕ СА 2000 БРОЙКИ .



                                Коментар

                                Working...
                                X