IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Тази тема е с терапевтично и изследователско предназначение
    Наблюдава се не от психолози, а от психиатри
    много ми харесва че коментирате . коментирайте коментирайте до края на февруари идва пърженяка и после няма да коментирате . хяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

    Коментар


    • нещо убиткойна ви скоро умира

      абе не се бях сетил че сатанярчето мъск напъвал убиткойна . ама вчера ви е казал че купува убиткойни значи той е продал и върхо е тук . хяхяхяхях
      късо на теслата сатанярска от 853 късо и на убиткойна хяхяхяхяхя

      Коментар


      • ДОБРЮТРО ГЪЛЪБЧЕТА ! КАК ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Чудя се .... Във форумът е пълно с психолози , предлагащи услугите си ... Тук , надничали ли са ?
          Тази тема е с терапевтично и изследователско предназначение
          Наблюдава се не от психолози, а от психиатри
          Last edited by barbaron; 10.02.2021, 01:44.

          Коментар


          • ахаааааааааааа сатанярската тесла била вързана със сатанярския биткойн . спокойно тази година всичко ще унищожа. аз мога да го направя с бомбити

            късо на теслата смешна сатанярска от 853 ето каква е била целта .

            Коментар


            • последно късо от бомбата и му прибирам парачката .

              Коментар


              • охоооо ние затворихме даун жонса бе сатаняр . твойте плямпачи замлъкнаха . хяхяххяхяхяхях

                Last edited by the architect; 09.02.2021, 23:04.

                Коментар


                • сатаняра върна до бомбата . толкова е пошъл . тооооолкова предвидим . направо се забавлявам страхотно . страхота игра направих днес . хохохохохох

                  Коментар


                  • ааааааа ко стана с даун жонс нали дигаше . пааааааааак ли тая бомба бе . стига с тия бомби бе само ни сваля . хяхяхяхяхяяяяяяяяяяяя

                    наздравеееееееееее. днес изпържих яко сатаняра с бомбите . няма по добър трейдър от мен на този свят . няма и да има . защото светът си отива . амин

                    Коментар


                    • падай падайййййййййй. но няма да пускам дългто от бомбаат . то не е за пускане . вксе пак чакам апокалипсисът . хяхяхяхяяяяя. как отмъсти бомбата а

                      Коментар


                      • яхууууууууууууу. пуснах се по тренда и на бомбата му прибрах парачката
                        айде преци пак наздраве

                        Коментар


                        • ама преци

                          сатаняра как само пипа бомбата и веднага лапа агнешко а . ама прецииииииииииииииии. не знаеш какво съм приготвил на сатаняра . страхотна изненада от 13581. щото аз съм грамотен а сатанярът не

                          Коментар


                          • охооооооооу сатаняра се подпирал на бомбата . хяхяхяхях късо мааааааааа и нещеска ще ти прибера пак късите

                            Last edited by the architect; 09.02.2021, 22:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Чудя се .... Във форумът е пълно с психолози , предлагащи услугите си ... Тук , надничали ли са ?
                              Не виждам какво има за чудене? А и не всички откачалки сме си отворили отделни теми, за което предполагам, много хора са ни благодарни

                              Коментар


                              • гърците се поставяли под пълен локдаун . че тия гръцки .............. кога са работили . хяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
                                Last edited by RUBLA; 10.02.2021, 09:28. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X