IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • оня еврейския мазач на ски замлъкна . но няма да ми избяга ще му .................................... . хяхяхяхяхяхяхяя
    Last edited by the architect; 10.03.2021, 10:37.

    Коментар


    • късо на дакса от 14444 и от тука ще го закарам на втората световна 1944,444444444444 . хяхяхяххяхяхяхяя

      Коментар


      • минкееееее минке . сатанярчето си мисли че само с подпиране на бомбите щ е му се размине . аз му прибрах парачката сабалянка . сега чакам големия удар и 5 минутния пърженяк . . ще има само пююююююююююю пююююююююю надолу и всичко ще се разбяга . хяхяхяхяхяхяхях

        Коментар


        • добрютро минке !
          таргетът на дау жонс ударен . петролът с нови дъна макар и малки

          Коментар


          • прибрах и от сипа от тази хубава бомба . голяма красота е падането . пък и екстремума си е топ .


            Коментар


            • бут бут бутай даоун жонс до бомбата . турнал съм таргета. сутрината ще съм залебил най късно

              Коментар


              • имам милиони последователи играещи с бомбите . скоро ще фалираме еврейския сатаняр . хяхяхяхяхяхяххяххя

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Браво Архитекте Дау го дръпна, ама nasdaq ?
                  утре съм му прибрал парите пич с бомбита . не се съмнявай

                  ай наздравичка !!!!!!!!!!!

                  Коментар


                  • Браво Архитекте Дау го дръпна, ама nasdaq ?

                    Коментар


                    • пародия на икономически индекс е тоя даун жонс, пълна измама . ще го изрина с бомбите . хяхяхях. падайй казаххххххххххххххх

                      Коментар


                      • каква пародия е тоя даун жонс . абе вие наистина ли пускате дълги . не пускайте ще ви прибера еврейските парици хххххххххххххххх

                        петролът си отива . отиват си и еврейските индекси. този свят е една назадничава пародия . все още разчита на еврейския петрол . дори смешника мъск нищо не може да направи срещу едни прости числа 853. хааааааааааааааааааааааааааааааааахахахаххахахаахх аа
                        Last edited by the architect; 09.03.2021, 22:37.

                        Коментар


                        • сега като излезе че ваксините са чиста отрова и глей как се правят едни бързи 10000 точки надоле. хяхяхяхяхяхяхяяяяяя

                          абе гледам интелигентни хора уж , мислещи и еврейчето сатанярско пак ги убеди да си сложат от неговата отрова наречена ваксина . затова аз съм велик защото знам за еврейския сатаняр а вие нищо не знаете

                          Last edited by the architect; 09.03.2021, 22:22.

                          Коментар


                          • продължава да се напъва сатанярчето еврейдско срещу бомбата . охооооооооо ще видите едни нови върхове вие . ще виждаде само пужааааааарррррррр

                            вие си мислите че бомбите сега ще ме прецакам . не, ще прецакам еврейските парички още утре
                            хяххяхяхяхяххяхяхях

                            Last edited by the architect; 09.03.2021, 22:17.

                            Коментар


                            • колко ви плати еврейчето че да се правите на професионалисти борсажииии а еврейчетааааааааа. хяххяхяхххяхях
                              ей това е истината бомбата ще ви оправи набърже


                              Коментар


                              • сега еврейчето ще активира най много своите тролове . да не би някой да му прибере еврейските парички от върхо . хяхяхяхяххяяхяяя

                                ама как мазнво се подпря на 12222. хубаво че затворих и сега пак пускам късо .

                                Коментар

                                Working...
                                X