IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    оле майко ама даксът сатанярски още се напъвал . ще му разкажа играта днес с нови дъна от бомбите

    това ми гарантира ходене под 14444 и газ за 1944.

    Коментар


    • чакаме новинката с която сатаняра да оправдае падането . а всъщност те няма да имат никаква връзка . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяя

      Коментар


      • днес ще прибера и парачката от доун жонс . такива хубави шансове са веднъж на месеца . късооооооооооооооооо

        Коментар


        • оле майко ама даксът сатанярски още се напъвал . ще му разкажа играта днес с нови дъна от бомбите

          Коментар


          • добрютро минке

            охооооооооооо пошло напъвана на дакса от бомбите в момент в който сме на връх . късооооооооооооо от бомбите . хяхяхяхяхяхя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              малко остана до клопката на сатанярчето на насдакът . сега ще му приберем паричките

              НАСДАК може да направи нов връх без да се връща над трендлинията и това може да се случи до 2-3 седмици, а твоите бомби най-много да те довзривят до тогава...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                ОБЕЩАНИЕТО ЗА ВРЪХ ТАЗИ СЕДМИЦА ОСТАВА . НЯМА БЯГАНЕ . НЯМА ДА МИ ИЗБЯГАТЕ
                За връх на простотия ли говориш? По отношение на бягането, ти си избягал сам от себе си и то ОТДАВНА!!!

                Коментар


                • ТОЛКОЗ МУ БЕШЕ НА ДАКСА . КЪСО ОТ БОМБАТА

                  Коментар


                  • ОХОУУУУУУ ПОШЛО НАПЪВАНЕ НА СИПА .НОВИ ВЪРХОНВЕ . АБЕ ТИ НЕ РАЗБРА ЛИ ЧЕ ЩЕ ТЕ РАЗМАЖА ОТ 3581 И 3853 . ТОВА СЕГА Е АДСКИ ПОШЛО И НЕКОНСИСТЕНТНО . ХХХХХХХХХХХХХХХ

                    Коментар


                    • ОБЕЩАНИЕТО ЗА ВРЪХ ТАЗИ СЕДМИЦА ОСТАВА . НЯМА БЯГАНЕ . НЯМА ДА МИ ИЗБЯГАТЕ

                      Коментар


                      • най ме кефи как сатаняра се напъва на насдакът . така беше с безброй неща в петък и днес сутрината . АМА МУ ПРИБРАХМЕ ПАРИТЕ . А . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯ

                        КЪСОООООООООООООО

                        Коментар


                        • сатаняр какви са тия пошли нови върхове. ние се облизваме за късо . пхяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяя

                          Коментар


                          • айде късо от бомбата

                            Коментар


                            • малко остана до клопката на сатанярчето на насдакът . сега ще му приберем паричките

                              Коментар


                              • ей го сатанярчето бе . господин давид соломон шеф на голдман сащ хяхяхяхяхяхяхяхях

                                Коментар

                                Working...
                                X