IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • боже какви пошли напъне на сатанярския дау жонс . късо от бомбата бе

    Коментар


    • боже какви пошли напъни . нама да ми избягаш дакс сатанярски бутай до бомбата малко остана да ти прибера парачката


      Коментар


      • споко бе . ще пръсна балоняка и най накрая нищо няма да остане от надуване на балоняци . хяхяхяхяхяяяяяяяяя


        разбира се със силата на моите бомби а тя е вселенски огромна

        Коментар


        • малко остана да прибера парачката на дакса . няма да ми избяга


          Коментар


          • чувам и чета навсякъде голяма криза с ковида . доли третата вълна била най мощна а сатаняра правел нови и нови върхове на индексите . че аз пускам по новините къси щото са лоши новините а сатаняра иска да ми избие стоповете . няма д астане сатанярррр соросоиден . хяхяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

            Коментар


            • двойна ядрена атака на дакса . ох майко тази седмица какво ще става . с това цакане на бомби сатаняра най накрая ще си го получи . ххахахахахахаха

              Коментар


              • добрютро минке
                тази седмица ще закарам дау жонс под тази бомба и върхът е в кърпа вързан после се почва само надолу заеднос петролът . този път няма бягане . март е апокалипсисът

                Коментар


                • ОБИЧАМ ВИ ДРУГАРИ . ЛЮБЯ ВИ ЛЮБЯ ВИ . ВИЕ МИ ДОКАРАХТЕ НАСДАКЪТ ДО МАЛКАТА СЛАДКА БОМБИЧКА И АЗ ПРИБИРАМ НА БОМБИЧКАТА ЖЪЛТИЧКИТЕ . УРААААААААААААААААААААА . НАЗДРАВЕ . ЕЙ ЧЕ ДОБРЕ СЕ ПОЛУЧИ

                  Коментар


                  • ПРИБИРАМ ПАРИЧКИ ОТ ДАКСЪТ . ЗА ДА ИМА ЗА СГОДНИ ЖЕНИЧКИ И ФИРКАНЕ . ХЯХЯХЯХЯХЯЯХЯХЯ

                    Коментар


                    • ДРУГАТА СЕДМИЦА СМЕ ПОД ТАЗИ БОМБА И ПРАВИМ ВРЪХ . ПОСЛЕ ПЪРЖЕНЯКЪТ АПОКАЛИПСИС ИДМА . ПРИГОТВЯЙТИЕ СЕ ТОЗИ ПЪТ СЕРИОЗНО

                      Коментар


                      • МЪ ТО ОБЪРНАТА КРАТУНКА СИ РИСУВАЛО САТАНЯРЧЕТО НА ДАУНН ЖОНС . ЩЕ СИ ПРЛАТИШ ВСИЧКИТЕ КРАТУНКИ САТАНЯРРРРРРРРРРРРРР

                        Коментар


                        • пак казвам д окрая на месеца всичко ще бъде изпържено . трямват ми 5 мин . до края на месеца ще ги имам . пошлите напъни на сатаняра свършват още днес

                          ПЕТРОЛЪТ ЩЕ БЪДЕ РИТУАЛЕН ИЗПЪРЖЕН ЗА ТРИ ДНИ ДО
                          1 ДОЛАР А ПОСЛЕ И МИНУС 35,8 ДОЛАРА . ПХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                          Коментар


                          • ей до тука е сипа приготвнил съм още сто бона къси . после надолу и песимизъм як . да ударим сатаняра


                            Коментар


                            • сега погледнете даун жонс . личи си сатанярската игра Нале . хяхяххяяххяях
                              веднъж ще ударя ама повече нягоре няма да видите никога . хяхяхяххяхяхяях

                              Коментар


                              • сеаг погледнете дакса

                                Коментар

                                Working...
                                X