IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • късо на еврака . прибирайте парички

    Коментар


    • приготвяйте по 100 лота поне за прибиране на сатанярски парички
      късооооо




      Коментар


      • това ще е страхотна и умопомрачаваща криза . светът ще си отиде само с един мой сопол на 5 мин . не си мислите за светло бъдеще . бомбите ще отмъстят

        Коментар


        • къде си тръгнал бе . късо на насдакът

          Коментар


          • сатаняра е подучил своите сатанярски аитита че знам за бомбите и затова малко преди тях дига . но пак ще те сваля сатаняярррррррррррр
            сега съм заложил 1000 лота от горната бомба


            Коментар


            • еврейските тролове си мислят че падането от 15000 ще им се размине - не само че няма да видите повече нагоре ами и ще изчезнете . хяххяхяхяхяяяяя

              Коментар


              • еврейските тролове ви казваха да купувате злато за 5000 . аз казах продавай . кой позна .
                казаха ви да купувате евраци аз казах продавай . кой позна.

                а сатанярските индекси този година са аут . ама кризата ще е страхотна . няма да има хляб и вода . оправяйте се хяхяхяхяхяхях
                Last edited by the architect; 31.03.2021, 13:12.

                Коментар


                • не слушайте еврейските тролове хора . грабете със шепите аз ви давам парички. аз съм вашиат Робин Худко хяхяхяхяхяхяхя

                  падай евроооооооооо хяхяхяхяхяхях

                  Коментар


                  • бутай надолу еврака сатаняр че да ти прибера паричките . грабете със шепите хора паричкиииииии хяхяхяхяхяхяхя

                    Коментар


                    • ей тоа пак се подпира на бомбата . ама няма се плашиш ще те сваля така хубавичко че повече нагоре няма да видишшшшшшшшшшшшшшшшшшш

                      Коментар



                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        напълнихте ли касичките с парички хора . даксът продължава да пада от бомбата . грабете
                        Брей, много паднал тоя DAX

                        Коментар


                        • що пада еврака . някаква информация от сатанярските телевизии

                          Коментар


                          • напълнихте ли касичките с парички хора . даксът продължава да пада от бомбата . грабете

                            Коментар


                            • вече четворна ядрена заплаха на дакас барабар с 15000. няма да ми избягаш сатаняр с твоята ковид измама

                              Коментар


                              • двойна ядрена заплаха при еврото . няма да избяга от новине дъна

                                Коментар

                                Working...
                                X