IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • приготвяйте късите за прибиране на еврейски парички от дакса . това е първа бомба . но има ли бомба се пуска късо

    Коментар


    • на еврейчето дау жонса му паднал от бомбат а. пълна пародия на еврейски балоняк


      Коментар


      • пуснах къси на дакса и прибирам сооооооооосно

        късо и на дау жонс




        Коментар


        • много съм доволен и от еврака . падна до прецаканата бомба от която пусках няколко дни . еверйчето свали еврака точно до нея и дигна . хяхяххяхяхях късите излязоха




          Коментар


          • о да това вече е друго падане на дакса от бомбата . така се пада от бомба с ряз

            Коментар


            • чакаме еврейчето да дигне дакса до бомбата и с къси му прибираме парите . нали така другари

              Коментар


              • забелязахте ли как дакса падна до бомбата и веднага тръгтна нагоре . аз забелязвам . хяхяхяхяхяхяхяхя

                Коментар


                • най се кефя как еврейчето се пъни на петрола . а там избамкам ли апокалипсисът ми е в кърпа вързан . и това ще стане . няма да ми избягаш еврейчееееееееееееее хяхяхяхяхяхях

                  Коментар


                  • тук на 200 ема прибрах всичко

                    Коментар


                    • на вас майтап ви се струва тази игра . ама играта ще доведе до АПОКАЛИПСИС. брутааален апокалипсис . все още прибирам паричките на еврейчето от бомбата на дау жонс . хяхяхяхяхяхяхяхя

                      Коментар


                      • точно така . дау жонс пада от бомбата и прибираме еврейски парички хяхяххяхяхяяяяяя

                        Коментар


                        • бомбата тествана . започва прибирането на еврейски парички

                          Коментар


                          • след малко ще прибираме еврейски паричкиииииииии късо от бомбата

                            Коментар


                            • ще паднеш от 15000 еврейчееееееееее

                              сега се подпираш на бомбата ама еврейският ти балоняк се пръсна . хяххяхяхяхяхяхях






                              Коментар


                              • приготвяйте късите на дау жонс . скоро идва прибирането на еврейски парички

                                Коментар

                                Working...
                                X