IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • наблюдавайте и играта ми на насдакът . до края на другата седмица измамното еврейче е валат на насдакът . ще ви го покажа нагледно

    Last edited by the architect; 12.08.2021, 23:55.

    Коментар


    • абе измамното еврейче си мисли че съм затворил късите на сипа от бомбат а
      ааааааааа нееееееееееее измамно еверйче
      балоняка на убиткойна се пръсна . сега ще се пръснат и другите балоняци .

      Last edited by the architect; 13.08.2021, 00:07.

      Коментар


      • еврейчеееееееее нещо петролът ти падна от бомбата . а само как растеше .

        Last edited by the architect; 13.08.2021, 00:07.

        Коментар


        • до другата седмица бомбата на 5 мин ще разкаже играта на измамното еврейче и то е валаттттттттттттттттттттттт хяхяхяхяхяхяхяхя
          ще ви го покажа нагледно


          Коментар


          • абе аз се чуда що дига еврейчаето измамно дау жонс .пък то днес си направило примка на 1 мин на 35497 хяххяхя
            ааааааааааааааааа знаем мазните еврейски измамни номера хяхяхяхяхяяххяяхях айдее куронът от карлуково продължава да живее свещеното 35358

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              Еврейската измама е неизмерима. Тя е на всякакви нива. Политици правителства. Фед. Ецб. Валути. Благотворителност. Борси . Цени. Жилища. Медии. Звезди. Слави трифонов . Бойко борисов. Президенти.Библия . Господ бог който е еврейчето Исус пълна измама. Ковид. Ваксини.

              Но ударим ли еврейската измама с борсите нещата най накрая ще се оправят. Просто в момента еврейската измама ви задушава по всеки възможен начин. Аз ви давам глътка въздух и сила в ръката за да ударите еврейската измама. Наздраве от Карлуково. Хяхяяхяххяхяяяххяя
              Ето това е истината. Това си го разпечатайте. Това са новите правила.
              Last edited by the architect; 12.08.2021, 23:13.

              Коментар


              • Не знам дали усещате ама еврейската
                ковид измамата си отива. Само от моята тема милиарди хора разбраха за ковид измамата и отровата ваксина. А смятйте какво ще става по нататък.
                Last edited by the architect; 12.08.2021, 22:53.

                Коментар


                • нагло е еврейчето. с тази обърната кратунка от 35358 закара дау жон чак до бомбата . ама сега ще му приберем паричките.късоооооооо. хяхяхяххяхяяхяхяххяях

                  Last edited by the architect; 12.08.2021, 22:06.

                  Коментар


                  • късо на насдакът от бомбата на 1н. другата седмица ще напълните банковите сметки. обещавам ви.

                    Коментар


                    • Еврейската измама е неизмерима. Тя е на всякакви нива. Политици правителства. Фед. Ецб. Валути. Благотворителност. Борси . Цени. Жилища. Медии. Звезди. Слави трифонов . Бойко борисов. Президенти.Библия . Господ бог. Ковид. Ваксини.

                      Но ударим ли еврейската измама с борсите нещата най накрая ще се оправят. Просто в момента еврейската измама ви задушава по всеки възможен начин. Аз ви давам глътка въздух и сила в ръката за да ударите еврейската измама. Наздраве от Карлуково. Хяхяяхяххяхяяяххяя
                      Last edited by the architect; 12.08.2021, 21:50.

                      Коментар


                      • Интересно сипа се напъва над бомбата на 4444 но до другата седмица ще му прибера парите. Вярвайте в бомбите те си вършат работата. Сега в Карлуково се вихри як купон още празнуваме свещеното 35358

                        Коментар


                        • на петрола веднага от бомбата пуснах дълги защото знам еврейските измамни номера . това ми помага всеки ден да прибирам еврейски парички от правителства политици дупетати и медии. хяяххяяххяхяхяхя

                          Коментар


                          • прямпача еврейски много искаше да види как си губи парите на златото. нагледно му показвам. хяхяяхяяхяхяхя

                            Коментар


                            • на долната затворих петролите.

                              Коментар


                              • бомбата стои и чака и отново нанася загуби на соросоида на петрола

                                Коментар

                                Working...
                                X