IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • добрютро гълъбчета

    миналата седмица еврейчето ми се напъваше на петрола . цакаше ми бомбата на 4 часа. но аз упорито пусках къса след къса . днес прибирам еврейските парички на петрола . хяхяхяхяхяхяхяхяхя

    Коментар


    • глей дау жонс как пада от бомбата . днес петъчният оптимизъм го нямааааааааааааааааа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        КЪСО НА ЗЛАТОТО

        бях казал късо на златотот от бомбата . еврейчето два три дни ми се пъни . сега съборих златото и прибирам петъчно еврейски парички . охааааааааааааааааааааааааа

        Коментар


        • тук може да видите по какъв нелеп начин еврейчето си загуби днес парите на дакса .

          значи най долната бомба е на 30 мин . аз пускам късо еврейчето се напъва

          по горната е на 15 мин . аз пускам къси . но еврейчето продължава да се напъва . ВИКАМ СИ ОХОООООООО ДНЕС ЩЕ СЕ ПРИБИРАТ МНОГО ЕВРЕЙСКИ ПАРИЧКИ

          И НАКРАЯ НА БОМБАТА НА 5 МИН НАЙ ГОРНАТА , ЕВРЕЙЧЕТО Е ВАЛАТ И ПРОПАДА

          ХЯХЯХЯХЯХХЯЯХХЯХЯ АЙ НАЗДРАВЕ С ЕДНА МЕНТИЧКА


          Коментар


          • я да видим кой прибра еврейски парички от бомбата на дакса и насдакът и дау жонс . хяхяхяхях наздраве гълъбчета . за апокалипсисът . той идва изненадващо и само веднъж .




            Коментар


            • Айдееее евро на свещеното 1.18531. Хохохохохоохох

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                КЪСО НА ЕВРОТО ОТ БОМБАТА

                Днес ще прибера и еврейските парички и на бомбата на еврото на 1.1853. Асиси асиси асиси

                Коментар


                • Еврейските дау жонс насдак и дакс умряха. още днес сякаш ще прибера еврейските паричкиииииииии

                  Коментар


                  • Еврейче дръж дакса и насдакът че падат от бомбите. Хяхяхяяхяхяхяхяхяхяхх

                    Коментар


                    • Еврейската ковид измама свършииии. Скоро идва апокалиписъъъъътттттт

                      Коментар


                      • Късо на дакса от бомбата на 15604

                        Коментар


                        • Еврейчееее убитконй ти си отива от бомбата на дневна на 40500.ПРИБИРАЙ ЕВРЕЙСКИ ПАРИЧКИИИИИИИИ ХЯХЯХЯХХЯХЯХЯХХЯХ

                          Коментар


                          • Всички знаят за пошлия еврейски оптимизъм който винаги завършва с загуби за еврейчето на следващата седмица. Хяхяхяхяххяяхях

                            Коментар


                            • Добрютро гълъбчетааааа
                              късо на насдакът от бомбата на 14985 и другата седмица ще прибираме еврейскииииии папичкиииииии. Хяхяхяхяхяххя
                              приготвил съм и къси от бомбата на 15003. Еврейчето днес се напъва но другата седмица пак ще губи много парички

                              Коментар


                              • Еврейчееееее. Скоро идва бомбата на 15100. Тогава ще пуснем къси на насдакът и другата седмица ще ти приберем еврейските парички. Точно както се случи тази седмица. Ссссссссссссссс

                                Коментар

                                Working...
                                X