IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ДАУ ЖОНС ПРОДЪЛЖАВАДА ДИГА НА ГОРНАТА ЧЕРВЕНА МУ ПРИБИРАМ ЕВЕРЙСКИТЕ ПАРИЧКИ . КАЗАХ ВИ

    НИЕ ОТ КАРЛУКОВО МНОГО ГИ РАЗБИРАМЕ ЕВЕРЙСКИТЕ БОРСИ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯ

    Коментар


    • АМА СИПА КАК ДИГНА ТОЧНО ОТ 4358 . ПЛААААААААЧА . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ ПРИБИРАЙ ЕВЕРЙСКИ ПНАРИЧКИИИИИИИИИИИИИ


      Коментар


      • получавам благодарствени писма че съм нацелил дъното и на насдакът и прибираме еврейски паричкси с БАБИТЕ ОТ КАРЛУКОВОООООООО. ТЕ УТРЕ ЩЕ МИ ДОНЕСАТ БАНИЧКА ЗА БЛАГОДАРНОСТ

        Коментар


        • охааааааа дау жонс сосно дигна от бомбата . прибирай еверйски паричкииииииииииииии

          Коментар


          • оп оп оп опо

            еверейчето почва да дига дау жонс от бомбата

            както и насдакът

            Коментар


            • сега като дигне дау жонс ще затворя на горната бомба 34952

              Коментар


              • мъненко октана на сипа до бомбата на 1н . хохоххохохоххо. щял да ми цака бомби той

                Коментар


                • нови дъна за еврото . еверйския балоняк се пръсна вече е време за парапеееееееетттттттттттттт хяхяхяхяхяхяхяхя

                  Коментар


                  • като си говорим за дау бай жонс на 5 август еверйчето ми прецака бомбата на 1н . казах му късо то ми бичи . сега в крайна сметка бомбата отмъщава и аз съм в парите а еврейчето е валат . хяхяхяхяхяхяхя

                    които цака бомби си го получаваааааааааааааааа

                    Коментар


                    • но тук от бомбата на дау жонс скоро ще прибера много парички на еверйчето . пускайте дълги от 34619 и скоро ще ми бъдете благодарни хяхяхяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяя

                      Коментар


                      • на 21 юли казах на еверйчето къси на сипа от бомбата бе

                        то ми бичи
                        сега месец след това съм смалил еврейския Сип и прибирам моооооооощно и сооооооооооооооосно еверйаски парички хяхяхяхяхяхяхяхяхях

                        Коментар


                        • ха съвпадък . еврейчето тества на дау жонс бомбата на 1н. прибирам еверйски парички и дълги

                          който ме послуша за къси от свещеното 35358 е прибрал много еврейски парички

                          Коментар


                          • сега яко пускайте дълги насдаци от бобата . до края на седмицата ще приберете много еверйски парички . обещавам

                            Коментар


                            • сипа е на свещеното 4358. който ме послуша да пуска къси от 4444 е прибрал мнооооооооооого еверйски паричксиииииииииииииииии хяхххяяхяхяхях

                              Коментар


                              • ухааааа насдакът изцъка точно бомбата на 14728. еверйчето пак е валат днес . а в петък ка се напъваше измамничето хяхяхяхяхяхяхя

                                Коментар

                                Working...
                                X