IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • петролът пада . за малко не ми тества бомбата ама пак ще го дръпна


    Коментар


    • късоооооо на насдакът израелски измамничета

      още ли се напъвате

      абе и на дау жонс се напъвахте ама ви прибрах 40 бона днес . хяхяхяхяхяхях

      малки израелски измамничета с кепенца

      Коментар


      • късо на даксааааа израелчеееееееее

        хяхяхяхяхяхях

        Коментар


        • късо на 15 мин на насдакът израелчетааааааааа

          апокилипсисът започна от сатанярското 16666. вече израелчетата няма да ми избягат до крак

          Коментар


          • късо на дау жонс от бомбата на 5 мин израелчетааааа.

            няма да ми избягате . днес байя парачка пак ви прибрах . хяхяхяхяхяхяхя

            Коментар


            • интересно

              защо израелските измамници бързо дигат дау жон от бомба а като трябва да пада и дау жонс не ще да пада

              защото аз знам че вътре в играта са израелските измамнициииииииииии

              израелчета . пък късо от бомбата до утре ще съм ви прибрал паричките . хяхяхяхяхяхяхяхяхя

              Коментар


              • охоооооооо израелските измамници са дигнали от долната бомба до горнатаааааааа

                прибрахме ли ви паричките лузърчета . хяххяяхяхяхя

                сета късо от бомбата на 1 мин

                Коментар


                • късо на насдакът израелчетаааааааааа

                  Коментар


                  • още 100 къси дау жонса от бомбат на 1 мин . дюшеш ще ми дойдат новите израелски парички хяхяхяхяхяхях

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      охоооо израелския дау жонс още дигал . мислел че ще измами гапажиите .


                      хяхяхяхяхях пъъъълна пародия са тия израелски лузъри


                      охооооо продължава да дига измамничето дау жонс от бомбата . и дори сега не отчита бомбата на 5 мин . яяяяяяяяяснна еизраелската измамна схема . късоооооооооооо хяхяхяхяхяхях

                      Коментар


                      • 1000 къси дау жонса от бомбата на 5 мин израелчетааааааааааааааааааааааа


                        мноу дигат израелските измамници от бомбата а кот е за падане и се правят на соросоидчета . хяхяхяхяхяхях

                        Коментар


                        • охоооо израелския дау жонс още дигал . мислел че ще измами гапажиите .


                          хяхяхяхяхях пъъъълна пародия са тия израелски лузъри


                          Коментар


                          • дитай дигай дау жонс от бомбата израелски измамници . нека ви прибираме паричките . хяхяхяхяхяхяхяхх

                            Коментар


                            • охооооооооо израелския дау жонс дигна от бомбата та веднага до 200 ема

                              айде да си играем на борси израелски измамнициииииииииии хяхяхяхяхяхяхяхях
                              пак ви прибрахме паричките хяхяхяхяхяхяхя

                              гапажиите изгоряха . хяхяхяхяхяхях

                              Last edited by the architect; 29.11.2021, 18:40.

                              Коментар


                              • израелските измамници ми дойдоха на бомбата

                                късо ооооооооооо

                                фалирайте израелскитке измамници до крак

                                Коментар

                                Working...
                                X