IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    Еврейчето се напъва срещу бомбата 14714. Пускайте къси скоро ще му приберем измамните парички . Хяхяпяяххяхяпя. Днеска дакса по същия начин го разсипах.
    онзи ден ви касах късо на насдакът от бомбата на 14714 но еверйчето яко се напъваше . бута нагоре НМЕ

    но днес го придърпвам с бомбата надоле . отмъщавам зверски и му прибирам еверйските парички

    аз съм царят на борсите викат ми Фердо мравката






    Коментар


    • ох котьооооооооо даксажииии прибрах ви стоповете с нови дъна . хяхяхяхя

      еверйския балоняк се пръснааааааааааааааааааа

      Коментар


      • забележете играна на дакса между бомбита на 5 и 15 мин . уникална работа са тия боуууууумби ххяхяхяхяхяхяхя

        Коментар


        • бомба на 15 мин тествана прибирам яяяяяяяяяякоооооооооооооо еверйски паричкиииииииии хяхяхяхяхяхяххяхя

          Коментар


          • хохохохохохохохохо
            давай дакса нагоре от бомбата на 5 мин . рисувай обърната кратункаааааааааааааа хяхяхяхяхяхя

            Коментар


            • глей глей пич каква хубава обърната кратунка с дясно рамо на бомбата на 5 мин хяхяхяхяхяхяхяхяяяяяяяя

              Коментар


              • охооооо и бомба на 5 мин тествана . бравоооооооооо бе даксааааааааа. айде дългииииииииииииии хяхяхяхяхяххяхяях

                Коментар


                • еврейчето си рисува обарната кратунка на дакса .

                  Коментар


                  • ухаааааааа и бомбата на 15 мин долу тествана е браво бе . много добре върви даксът днес хяхяхяхяхяхяхях

                    Коментар


                    • айдееееее и бомбат а на на дакса 30 мин тествана . охаааааааа оядох се дненс

                      Коментар


                      • вчера дакса ми цака бомба на 1 час . връщам го до нея и на долната бомба прибирам паричките на соросоидния дакс ссссссссссссссссссссссссс

                        Коментар


                        • добрютроооооо гълъбчетааааааааа как еееееееееееееееееее

                          тука дау жонс вчера ми прецака бомаб . днес му прибрах парачката ай наздраве



                          Коментар


                          • В дъното на всичко е маааазния евреин Сороооооосссс.

                            Коментар


                            • Нали ви казах бе англиското еврейче Соросоидно пробута англииските евреи и им подари дузпа. Хяхяхяххяхя. Пъъъълна еврейска измама

                              Коментар


                              • Нали ви казах късо евро само и прибирате еврейските парички На Борсите

                                Коментар

                                Working...
                                X