IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • онзи ден еверйчето ми прецака бомба на 5 мин . пуснах така малко дълги знаеки че дъното е на 1,17777 сега еврото е пак на бомбата . два дни се въртоли еврейчето докато тества прецаканата бомба

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      нали ви казах тука е дъното на дау жонс . дългииииииииии

      стопът на 34141

      май стопа замина

      Коментар


      • точно тук на дакса на 5 мин . имамаме бомба тя засмука дакса . позатваряме къси и отваряме дългиииииии


        Коментар


        • всичкото даксажии са валат . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяя

          Коментар


          • ама как съборих насдакът и сипа точно от 4358 и 14853 не е истина

            Коментар


            • казах му на еверйчето онзи ден - не ми цакай бомбата балонякът ти е брутален ще изгориш с къси и ще ти прибер апаричките , то вика - не ще бича . и сега кво стана апокалипсис . хяхяххяхяххяяхях

              Коментар


              • прибирате ли еверйски парички от дъното на дау жонс . аз да хяхяхяхяхяхяхяяяяя

                Коментар


                • нали ви казах тука е дъното на дау жонс . дългииииииииии

                  стопът на 34141

                  Last edited by the architect; 08.07.2021, 11:01.

                  Коментар


                  • онзи ден дакса ми прецака една бомба на 1 мин веднага напусках къси . сега бомбата отмъщава зверски и прибира стопове на пошли даксажии хяхяхяхяхяхя

                    Коментар


                    • гледам ви че се правите на трейдърчета

                      щели да фанат дъното . ще фанете господ за шлифера . само аз мога да фана дъното

                      дъното е тука на бомбата на дау жонс която най накрая засмука еверйския дау жонс . прибирай еверйски паричкиииииииииии хяхяххяяхяхяхяхяхяхя

                      сега яко 1000 дълги дау жонса от бомбата



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        Еврейчето се напъва срещу бомбата 14714. Пускайте къси скоро ще му приберем измамните парички . Хяхяпяяххяхяпя. Днеска дакса по същия начин го разсипах.
                        онзи ден ви касах късо на насдакът от бомбата на 14714 но еверйчето яко се напъваше . бута нагоре НМЕ

                        но днес го придърпвам с бомбата надоле . отмъщавам зверски и му прибирам еверйските парички

                        аз съм царят на борсите викат ми Фердо мравката






                        Коментар


                        • ох котьооооооооо даксажииии прибрах ви стоповете с нови дъна . хяхяхяхя

                          еверйския балоняк се пръснааааааааааааааааааа

                          Коментар


                          • забележете играна на дакса между бомбита на 5 и 15 мин . уникална работа са тия боуууууумби ххяхяхяхяхяхяхя

                            Коментар


                            • бомба на 15 мин тествана прибирам яяяяяяяяяякоооооооооооооо еверйски паричкиииииииии хяхяхяхяхяхяххяхя

                              Коментар


                              • хохохохохохохохохо
                                давай дакса нагоре от бомбата на 5 мин . рисувай обърната кратункаааааааааааааа хяхяхяхяхяхя

                                Коментар

                                Working...
                                X