IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз съм царят на еверйските борси . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяяя

    Коментар


    • кво стана с оптимизма на сипа соросид

      хяхяхяхяхях

      прибрах ли ти паричките на бомбанта лузъъъъъъъъъррррррррррр . хяхяхяхяхяхяхя

      хяхяхяхяхяхя

      хяхяхяхяхяхяхях

      Коментар


      • късо на сипа от 4444 и 4358

        това е краят на соросоидната измама . всички ще запомнят тези две три мижави година на соросоидна измама . ще ги помнят поне един век

        хяххяяхяхяхяхяхяхях


        Коментар


        • още малко соросоида измамен ще се подпира на 14444. после ще го закарам на 4444. балонякът се пръснааааааааааааааа

          Коментар


          • онзи ден лузърът соросоиден ми прецака бомбата на 1 мин на насдакът . нали се сещате какво следва . хяхяххяхяхяхяхяяхях

            късоооооооооо

            Коментар


            • лузърът соросоиден продължава да заблуждава мишоците че всичко е цветя и рози . а то смърди . пююююююююююююююююююююю

              хяхяххяхяхяхяхяхя

              Коментар


              • ааааааааааа не може така лузър соросоиден

                не може да цакаш бомба на архитекта на 1 мин . скоро ще ти прибера паричките на 1770 хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяя

                Коментар


                • абе вие разбрахте ли бе . соросоида си рисувал на златото обърната кратунка . вече всички знаят за обърнатите кратунки на измамния израелски соросид . пхяхяхяхяхя

                  но тука аз съм му заложил капан на лузъра соросоиден . от бомбата на 4н . приготвяйте и вие късите . тук ще се прибират много израелски парички

                  таргета ми е 1735,8 хяххяхяхяхяяххяхяяяяяяяяяяяяя

                  Коментар


                  • а сополите надолу стават за 5 мин . само толкова ми трябват и ще унищожа соросоидния балоняк рано или късно . хяхяххяхяхяхяяяя

                    Коментар


                    • той си играел на борси и на инфлация бе . надувал соросоидния балоняк


                      но по никоя от соросоидните телевизии не казват че цените се ръководят от соросоидните борси . а соросоидните борси си ръководят от соросоидния израелтянин . ами кък ще кажат . нали си отиват

                      само аз ЦАРЯТ СЛЪНЦЕ мога да го кажа . хяхяхяхяхяхяхяхяяяяяяяя

                      ама вече много хора знаят соросоид . измамата ти лъсва . все повече и повече . хяхяхяххяяхяяяяяяяяяяяя

                      Коментар


                      • здравейчииииииии гълъбчета
                        измамния соросоид от държавата израеллллллллллллллллллллллллллл

                        за малко не тества бомбата ми на 5 мин . няма да ми избяга лузъра израелски и скоро ще му прибера паричките на бомбата на 5 мин . хяхяхяххяхяхяхяяя


                        Коментар


                        • пък онзи ден соросоида ми прецака бомба на 5 мин . само го гледах как се напъва пошло . разбира се го съборих до прецаканата бомба и му прибрах паричките

                          Коментар


                          • здравейчи здравейчи гълъбчета

                            на насдакът прибрах соросоидните парички от бомбите на 30 мин . наблюдавайте играта

                            (

                            Коментар


                            • опааааааааааааа
                              оптимизмът на насдакът си отиде . от горната бомба го свалих на долната и му прибирам соросоидните парички

                              сега дългииииииииииииииииииииии

                              Коментар


                              • с надуването на балоняка соросоида израелски измамен ми върши само услуга

                                недоволствоно и омразата към соросоидите растат

                                скоро ще разкажем играта на всички соросоиди които надуха балоняка

                                хяхяхяхяхяхяхяхяхя

                                Коментар

                                Working...
                                X