IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • олеееее и на линейна графика съборих насдака

    големо въртолено големо нящо

    хяхяхяхяхя










    и сипа продължава да пада от бомбата това е добре

    Коментар


    • и какво сега . защо еврейския фед не свали борсите , нали дига процентите .

      аааааааааааа щото имало някакви други условия . АХА ЯЯЯЯЯЯСНО

      ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ

      но това е супер бе хора . точно така се прави преди апокалипсис , въпреки измамните новинки борсите не падат
      Last edited by the architect; 03.05.2023, 22:02.

      Коментар


      • пуснахте ли къси на насдака

        аз пуснах

        Коментар


        • златото се напъвало срещу бомбите

          нали знаете какво означава това - мнооооооооооооооооого еверйски паричи в жоба на Архитекта

          късоооооо в името на бомбите

          Коментар


          • жива да не бях . сипа стигнал на секундата до горната бомба. сега ще видите колко трудно ще падне

            но кажете на съседката къси въпреки че пак казвам тя си пада по дългите позиции

            хххххххх


            Коментар


            • Днес еврейските борсажиичета ни били подготвили Някъкъв Фед Мед. Не го знам тоя Фед , може би е Фердо мравката , но фердо е техен играч и никога няма да свали борсичките, напротив само ще ги надува.

              Само Архитекта с неговите палави бомбички , екстремуми и обеми може да пръсне еврейския балоняк

              Коментар


              • не мога да повярвам

                даксът на секундата е паднал от бомбата на 15 и е изпълнил късите поръчки на съседката . тя иначе предпочита дълги поръчки
                хохохххохо

                Коментар


                • абе еверйския сип продължавал да дига от бомбата . сега ще видите как трудно ще падне от горната

                  нооооооооооо Архитекчето ще пръснееееееееее еверйския балоняк


                  хяхяххяяхях

                  късоооооооооооооо

                  Коментар


                  • паричките идват кажете на съседката

                    късооооооооо на дакса

                    Коментар


                    • някой има ли информация защо падна петрола или просто аз го бутнах

                      хяхяяхяхяхях




                      страхотно оформена обърната кратунка . сега дълги за дясно рамо със стоп долу

                      Коментар


                      • Хелоу на всички

                        как ееееее

                        абе даксът се напъвал щото си прецакал бомба вчера . ама пак късо след малко ще има

                        Коментар


                        • това е първата бомба която дау жонс прецака в смешното си нефелно, елементарно падане . бомбата на 1н

                          прибрах еверйските парички при ретеста на бомбата . сега съм готов за още къси

                          Коментар


                          • айде късо евро

                            този булшит е ясно че ще го зануля тази година СЪС СИЛАТА НА АПОКАЛИПСИСАААААААААА

                            който еврейските борсажиичета се опитват да заметат под килима . охххххххххх жива да не бях . какви наивници

                            Last edited by the architect; 02.05.2023, 23:14.

                            Коментар


                            • еврейски борсажиичета от Уолстриит танцуват, празнувайки новите си и предстоящи загуби на финансовите борси

                              хяхяхяхяхяхяхях



                              Коментар


                              • не ви ли кефи колко лесно се прибират днес парички от еверйските борси с помощта на Бомбите на Архитекта .

                                на секундата нацелих дъното на Сипа


                                Коментар

                                Working...
                                X