IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имам чуството пичове че еврейна драги казвайки че може да има още куе се опитва да насочи пазарните участници към мисълта че еврото ще се обезцени.какво правим когато еврейн ни каже че еврото ще се обезцени.пускаме дълга

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      сега е що
      да видя дали ще тества бомбата на м1 или м5 а ако не ще си почакам колкото е необходимо докато ги удари

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
        пуснах аз едно дълго йевро
        сега е що

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          дъртия и той си има на 5 мин ама този не бих го скъсил
          Бомба с фашага на 10358.нямаше начин да не паднат.кофти че не пуснах.ама аз се кефя

          Коментар


          • пуснах аз едно дълго йевро

            Коментар


            • и моето ще се оправи габров . ей ги простите фашисти се напъват за 10358 . ама после сеч

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                при петрола онзи ден се появи най големия обем на 1н от върха. според мен някой купи но ще се опита да изчисти отдолу нещата защото и крос си забравиха. пък и все си мисля че 35.8 няма да се размине . след това нагоре

                Днес ми оправи настроението.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                  Прав си, да. Пък и то си има път дотам, като нищо ще се отложи и не за днеска...

                  Златото даде второ ребаундче на 4-часовия, само да съм чул, че е зло

                  Много ми се иска да излезеш прав и за тоя петрол на 36.5. Аз не виждам кросове дотам, но предполагам си гледал по големи чартове. Дълбоко се замислям, ако ги стигне дали да не играя некой друг барел дългосрочно за 40тина долара нагоре след годинка-две.

                  Много са ми по вкуса по дългосръчните, но мъчно ги избирам. Гледам и за яната си мечка голяма, арх, ама нещо не смея да пипап там.

                  Ама преди всичко да идва новото дъно за даксчо, и двойно ше свърши работа де, че часовникът до 17ти тиктака.



                  Нищо не правя сега, чакам с надежда немеца да потъне. Дотогава форекс само
                  а леле майко тва поне внимавайте с тея кредитни лостове, че там е коварна история

                  Коментар


                  • Дано така да стане. Че не му точа лиги от днес и вчера.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      ше чешат ми къде ше хоат и не само ше чешат коня за гривата ами ше бухат и петела ....

                      Коментар


                      • при петрола онзи ден се появи най големия обем на 1н от върха. според мен някой купи но ще се опита да изчисти отдолу нещата защото и крос си забравиха. пък и все си мисля че 35.8 няма да се размине . след това нагоре

                        Коментар


                        • Прав си, да. Пък и то си има път дотам, като нищо ще се отложи и не за днеска...

                          Златото даде второ ребаундче на 4-часовия, само да съм чул, че е зло

                          Много ми се иска да излезеш прав и за тоя петрол на 36.5. Аз не виждам кросове дотам, но предполагам си гледал по големи чартове. Дълбоко се замислям, ако ги стигне дали да не играя некой друг барел дългосрочно за 40тина долара нагоре след годинка-две.

                          Много са ми по вкуса по дългосръчните, но мъчно ги избирам. Гледам и за яната си мечка голяма, арх, ама нещо не смея да пипап там.

                          Ама преди всичко да идва новото дъно за даксчо, и двойно ше свърши работа де, че часовникът до 17ти тиктака.

                          еми не ти виждам позициите не те знам кво прайш в тая тъмница ..... и за кво се занимавате с тоя Наско ве пукайте само директора SPX то той квот покаже и другите следват независимо къде се намират на планетата земя ....
                          Нищо не правя сега, чакам с надежда немеца да потъне. Дотогава форекс само
                          Last edited by exxs; 03.09.2015, 16:20.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            забрави - и да почешят кона по гривата
                            ше чешат ми къде ше хоат и не само ше чешат коня за гривата ами ше бухат и петела ....

                            Коментар


                            • дъртия и той си има на 5 мин ама този не бих го скъсил

                              Коментар


                              • наско на 5 мин. тия мошета обаче си извъртяха отдолу чутурката
                                Last edited by the architect; 03.09.2015, 16:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X