IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • добре изплющяха фашагите . 10358 да живей

    Коментар


    • като си говорим за тоалетни и тоалети ,днеска с тия данни за безработицата мошетата ще оакат пейзажа . имам чуството че жив крос в тоя рейнж няма да остане нетестван

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
        за 30$ е тва е малко ве нещо кат daytrading аз такова не плющим, тва прайх с фашагата 2 год. и ми се еба века да го гоним само по сълбите напред назад. Сега swing на дебело 4h, D и Weekly .. за под 1h не гледам дъобще кво става
        За тва съм калкулирал онея нива на месечна, ако искаш, може да ги напаснем на седмична и да трещите по цел ден само тях ...
        е да. не дейтрейдинг ами тоалетна трейдинг отиваш в кенефа, излизаш и готово

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
          аз си имам позиции и за по-големи пипсове ама като видя че има вероятност да взема едни бързи 30-40 пипса що да не ги играя
          ами да при един лот на еврака . то това си е бая парица жорка прав си само голяма сметка да имаш и да не ти пука

          за мене тренда си е тъпа измишльотина на мошетата . има сополи . трендове няма . и затова такива неща като трендове не трябва да се играят .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            е що бе майкъле - от 5 мин кроса 4191 до първата съпротива 4222 са си 30$. кое му е малкото . на 1 мин вече си е ташак но на 5 и 15 е перфектно
            за 30$ е тва е малко ве нещо кат daytrading аз такова не плющим, тва прайх с фашагата 2 год. и ми се еба века да го гоним само по сълбите напред назад. Сега swing на дебело 4h, D и Weekly .. за под 1h не гледам дъобще кво става
            За тва съм калкулирал онея нива на месечна, ако искаш, може да ги напаснем на седмична и да трещите по цел ден само тях ...

            Коментар


            • примерно ако беше през деня пускам на 15 и добавям на 5 мин . най малкото ще върне до 15 мин бомба и пак съм на кяр

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                абе вие какви диапазони гоните бре, за колко пипса затваряте позиция, тея на 1 мин. 5 мин. не е ли малко малко това ??
                аз си имам позиции и за по-големи пипсове ама като видя че има вероятност да взема едни бързи 30-40 пипса що да не ги играя

                Коментар


                • е що бе майкъле - от 5 мин кроса 4191 до първата съпротива 4222 са си 30$. кое му е малкото . на 1 мин вече си е ташак но на 5 и 15 е перфектно

                  Коментар


                  • абе вие какви диапазони гоните бре, за колко пипса затваряте позиция, тея на 1 мин. 5 мин. не е ли малко малко това ??

                    Коментар


                    • японците упорито си гонят новото дъно

                      Коментар


                      • имало е отскоче нощеска при наско но не съм позиционирал добре входа . по скоро е трябвало да вляза на 5 мин

                        Коментар


                        • Дълъг наско от 4213 ако го дръпне

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Аз само тревата гледам.много хубав зелен цвят.успокоява ми очите

                              Коментар


                              • ааа българите с норвежците. аз си мислех че нашия национален отбор са го разпуснали вече пък те още се напъвали да играят

                                Коментар

                                Working...
                                X