IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • пуснах едно дълго евро от 1,1250 да види какво ще излезне. ако падне до 1,1180 пак ще пускам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      брях .че в еврейското форумче нусе ти все си дълъг бе . кви къси .
      Тц!!Не съм!!!Не винаги!!!

      Коментар


      • аре марш в еврейското форумче , че нещо ми смърди

        Коментар


        • брях .че в еврейското форумче нусе ти все си дълъг бе . кви къси .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            виж ся кефал . аз вас бичаците ви знам . вие купувате щото пазаря винаги щял да расте и като падне с 3000 бройки излиза че вие пак сте на пичалба . толкова сте нелепи бичаците . и не мога да разбера що си у моя форум . нещо те е яд че днеска пак ще те фалирвам ли пусни няколко дълги че да се оплискаш
            Ранхуй!!!Сега съм у късите!!!

            Коментар


            • кажете бе пичове ей таквизи като кефала на купуваха ли на 18358 с цел 20000 и после пак ни лук яли ни лук мирисали

              Коментар


              • виж ся кефал . аз вас бичаците ви знам . вие купувате щото пазаря винаги щял да расте и като падне с 3000 бройки излиза че вие пак сте на пичалба . толкова сте нелепи бичаците . и не мога да разбера що си у моя форум . нещо те е яд че днеска пак ще те фалирвам ли пусни няколко дълги че да се оплискаш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  глей кефал днеска как потапям гнидите и фалирвам бичаци
                  Трябва ми още малко!!!Напъни се!!!
                  Само да "н мъ оплискаш!!!

                  Коментар


                  • това на яната на 5 мин много ми прилича на глава и рамене

                    Коментар


                    • глей кефал днеска как потапям гнидите и фалирвам бичаци

                      Коментар


                      • една попадия . мухахаааааааааааааа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          абе майкъле , какво ще кажеш за тая лицемерната меркел . викам им елате пък после им затваря границите . това не се ли казва супер продажна мас......я
                          и вика на българите вие там вземете бежанците да се грижите щото имате ресурс . мухахааааа. м..... ти проста
                          Арчи,кой ти го Тури аватара,чедо!!!

                          Коментар


                          • браво пичове . супер сте . трябва да се измъкваме поне сухи от тази игра . пък печеливши моменти бол дето вика габров. днес ще съсека гнидите
                            Last edited by the architect; 16.09.2015, 11:16.

                            Коментар


                            • абе майкъле , какво ще кажеш за тая лицемерната меркел . викам им елате пък после им затваря границите . това не се ли казва супер продажна мас......я
                              и вика на българите вие там вземете бежанците да се грижите щото имате ресурс . мухахааааа. м..... ти проста

                              Коментар


                              • аз моите ги затворих преди 9ч и сега чакам

                                Коментар

                                Working...
                                X