IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ейййййййййййййй богу

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      право викаш майкъле
      Topless FEMEN activists disrupt Muslim conference in France


      тея Имамите са се удървили от "безплодните европейки" не смеят да погледнат циците им на тея, забранено им е кво да прайш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
        ньет не е още има време и още малко линийки на долу пък тогаз
        право викаш майкъле

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
          Архитекте ДАКС-а сякаш е за купуване.
          ньет не е още има време и още малко линийки на долу пък тогаз

          Коментар


          • още обеми не виждам пък и има една жълта на 9639. аз ножове не хващам има и една бомбичка дето си знаех че нарочно си я забравиха

            Коментар


            • Архитекте ДАКС-а сякаш е за купуване.

              Коментар


              • да , ще видят те едно безплодие

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  да ти кажа майкъле , гледам ги онзи ден по телевизора и аз точно това си помислих . няма какво да се занимаваме с разни детски играчки . едно голямо нещо и после ги няма
                  шш ги еба в долните цигани техния Аллах нит мое да прай коли нит самолети нит таблети, компютри - нишо, а "безплодните" могат и то много гадни бомби, особено руските както са имат едни вакуумни, трещи всичко брате и нема радиация, ей такова ше треа да ги изчеластри тея нещастници дет живеят у 10 век още

                  Коментар


                  • само не знам защо мошетата отвъд атлантика се правят на нещипани девойки .пак искат да пълнят памперса набърже браво дакса нови дънца

                    Коментар


                    • да ти кажа майкъле , гледам ги онзи ден по телевизора и аз точно това си помислих . няма какво да се занимаваме с разни детски играчки . едно голямо нещо и после ги няма

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        какви дълги на дакса . проблемът е огромен

                        Високопоставеният имам шейх Мухамад Айед изнесъл реч, в която заявил, че мюсюлманите трябва да използват бежанската криза, за да превземат европейските страни.

                        Той добавил: "Скоро ние ще ги стъпчем, по волята на Аллах".

                        Имамът допълнил, че "В цяла Европа, всички сърца са изпълнени с омраза към мюсюлманите. Те желаят да бяхме мъртви, но са загубили плодовитостта си, така че търсят плодовитост сред нас".

                        "Ще им дадем плодовитост! Ние ще размножаваме деца с тях, защото трябва да завладеем страните им!“
                        Май атомна бомба шш ги опрай тея напрао директно в кошницата на шейха, да види една "безплодна европейска" бомба кво мое да напрай, мамицата им циганска .....
                        Last edited by michaelis12; 21.09.2015, 10:58.

                        Коментар


                        • какви дълги на дакса . проблемът е огромен

                          Високопоставеният имам шейх Мухамад Айед изнесъл реч, в която заявил, че мюсюлманите трябва да използват бежанската криза, за да превземат европейските страни.

                          Той добавил: "Скоро ние ще ги стъпчем, по волята на Аллах".

                          Имамът допълнил, че "В цяла Европа, всички сърца са изпълнени с омраза към мюсюлманите. Те желаят да бяхме мъртви, но са загубили плодовитостта си, така че търсят плодовитост сред нас".

                          "Ще им дадем плодовитост! Ние ще размножаваме деца с тях, защото трябва да завладеем страните им!“

                          Коментар


                          • ей тия като видят бомба с 358 и все едно са хванали господ за шлифера . но още на са разбрали какво са хванали на господа бога Ръъъъъъъъъъъъс Ръъъъъст на всичко
                            Last edited by the architect; 21.09.2015, 10:32.

                            Коментар


                            • Добрутро мутро, вчера излезнах сух от водата не моа да повервам, че даже и напред дет ме беха сгащили с тоя прът .... късмет тоя път ама ако следващия си продължи на доле без да спира ше го попушим .....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                егати сопола
                                бахти тоя еврак днес ме изкефи какво направи айде наздраве

                                Коментар

                                Working...
                                X