IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Само контри!!!Пътя е все още нагоре!!!От мен да мине!!!
    ти да не би да знаеш дъна и върхове бе кефал . така излиза . я дай връх

    Коментар


    • до къде къси габров

      Коментар


      • Не бива да сме алчни. 130 пипа при еврото са достатъчни за днес.

        Коментар


        • Архитекте така съм налял къси в еврото и дълги в ДАКС-а, че не поглеждам нищо друго днес.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            габров . ти как мислиш да пуснем ли от тука късо или избързах
            Само контри!!!Пътя е все още нагоре!!!От мен да мине!!!

            Коментар


            • габров . ти как мислиш да пуснем ли от тука късо или избързах

              Коментар


              • късо от тука тъпа бича сган . до края на седмицата ще ви фалирам

                Коментар


                • ибряяяяяяяя дау жо пенетрира бомбата и сега бомбата отмъщава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                    Уплътнявам си времето. При търговията не слушам никого и не се съобразявам с ничие мнение. Само със своето.
                    между другото и аз само това правя . гледам си мойте неща и другото все едно ми е минало от едното в другото . това е най добрата тактика за да спори алъш вериша

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      а какво да гледам там . що въобще си губиш времето с тия тролове там . просто си е загуба на време както и в НУСЕТО . по - големи некадърници от там няма да намериш . мухахаааааааааа
                      абе то да ти кажа габров и във валутната търговия са едни търговци . мамата си жаса
                      Уплътнявам си времето. При търговията не слушам никого и не се съобразявам с ничие мнение. Само със своето.

                      Коментар


                      • айдееее наздраве пичове . ребаундчето до на батко бомбата стана . а как бичиха а наздраве габров, майкъле за тия боумби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          Гарбов ти не знам кво джиткаш, сигур некви дневни раоти, но аз съм swing и positional такива напред надзад не пълнят нищо, от тва само главоболия, нали съм го прайл .....
                          Нема дивергенция нема нищо, като напрай такова нещо чак тагай дълги със задържане на завоя иначе ньет ...
                          Сега ти видях графиката там в DAX ми и ти ползваш също фибо линийки, кат го гледам с тоя триъгълник тряя да се върне малко и после до последната ти черна линийка тряя да се смъкне с две думи пак на 9334 там къде е било ....
                          Вие се съобразявате с дивергенции, аз не. За мен са важни нива и обеми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                            Мираж мираж, но пълни сметката.
                            Гарбов ти не знам кво джиткаш, сигур некви дневни раоти, но аз съм swing и positional такива напред надзад не пълнят нищо, от тва само главоболия, нали съм го прайл .....
                            Нема дивергенция нема нищо, като напрай такова нещо чак тагай дълги със задържане на завоя иначе ньет ...
                            Сега ти видях графиката там в DAX ми и ти ползваш също фибо линийки, кат го гледам с тоя триъгълник тряя да се върне малко и после до последната ти черна линийка тряя да се смъкне с две думи пак на 9334 там къде е било ....
                            Last edited by michaelis12; 21.09.2015, 15:57.

                            Коментар


                            • а какво да гледам там . що въобще си губиш времето с тия тролове там . просто си е загуба на време както и в НУСЕТО . по - големи некадърници от там няма да намериш . мухахаааааааааа
                              абе то да ти кажа габров и във валутната търговия са едни търговци . мамата си жаса
                              Last edited by the architect; 21.09.2015, 15:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                Ся гледай как скапаните мошаци правят дясно рамо на фашагата на 9853
                                Разгледай по-добре графиката която пуснах в темата за ДАКС.

                                Коментар

                                Working...
                                X