IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • последна страница

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      ами най- просто казано - следиш ми темата ,виждаш бомбите .при избушеняците има горе забравени бомби ,както и при софка , знаеш как ги тествам бомбите . търпение . ще победим мошетата който натискат булгаристан аааааааалилуя
      Пропуснало съм в терминологията за бомбите. При възможност от време ще разчета темата отначало, мисля, че там я имаше терминологията и дефинициите. Ааалилуя !
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • ами най- просто казано - следиш ми темата ,виждаш бомбите .при избушеняците има горе забравени бомби ,както и при софка , знаеш как ги тествам бомбите . търпение . ще победим мошетата който натискат булгаристан аааааааалилуя

        Коментар


        • Архитекта, много яка тема ! (пожелавам да носи повече загуби на мошаците и повече профита на архитекта)
          Как го виждаш нашенския софикс - ще има ли подскоци ))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • днес със сигурност ще видим 1,09358

            Коментар


            • тука затварям . тия незнам накъде бяха тръгнали .
              от тука дълга

              Коментар


              • Пазарите в червено, еврото пада, златото поскъпва
                29 Юни 2015 15:32

                Тия нямат пропуск. Веднага пускам наобратно

                Коментар


                • марш на всички във великата гърция на туризъм да им тъпчите гушите . ама няма банкомати . мухахаааааааааааааааааа

                  Коментар


                  • ааааааааааааа то заради тази новина хукнало нагори

                    Еврото рязко поевтиня поради задълбочаването на кризата в Гърция
                    29 Юни 2015 08:31

                    Коментар


                    • хохооооооооооооо бомбата на 1н прецака бая мичоци . яко бутам, а евреи затвярам 1,10853 . берекет версин
                      Last edited by the architect; 29.06.2015, 09:34.

                      Коментар


                      • габров как ги виждаш нещата от тук нататък . хубаво че затворих на 1,123456 . иииииисус ме спаси

                        Коментар


                        • блажиш ли акция блажиш ли . беше понапълнил малко гащите еврака си изтества и бомбата на на 1,10000 . гледай само колко красиво се тестват атомките на архитекта .някой божи ден и горната бомба .не е хубаво така да се забравят бомби

                          ама и тая тая яна и дръпнатите ги разкъртих .яноууууууууууууууууу.
                          по отношение на китайците - те винаги са ми били скрита лимонка . според мен евреите прикриват бъдещото фалитче в китай с тия техните прости роднини гърците . както и да е . с тези гапове навсякъде нещата е ясно че са изкуствени . пак ще ги запълнат тия мошета от израиелдано паднат още малко да пооблажа и аз

                          Коментар


                          • яноу . откачам и затварям

                            Коментар


                            • яната до тука почвам да я сеча . сеч на дръпнатите подлоги . искам автоматичен фалит на япония и китай

                              Коментар


                              • Оглеждай се за дълго зло.много го изнасилиха и ще има шипове нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X