IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Забележете как се правят еврейски номера.пускат новина че мевефе считало че гърция е близо до фалита и въпреки новината хоп хоп нагоре

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
      Не знам. Не смея да прогнозирам дълги периоди. Имам очаквания според анализите, които правя, но те са само ориентировъчни. Търгувам това, което виждам. А иначе неангажиращо мнение е, че има едни примамливи таргети около 1.1550. Ще ги достигне ли? Не знам.
      А ако достигне 1.1550 след това накъде ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        казах ти майкъле казах ти че ще накажа фашагата

        при мене показва, че точно някакви игли има там над оранжевата съпротива и после ааайде в реката. Дау и Сипа са силни, другите нещо на батериии фашиста също...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
          Колега а кой е Майкъл ?
          Je suis ....

          Коментар


          • Колега а кой е Майкъл ?

            Коментар


            • казах ти майкъле казах ти че ще накажа фашагата

              Коментар


              • тука добре се получи с дау джо
                първия опит за пип два . после няма милост

                Коментар


                • значи майкъле виж сега
                  неуважението на тази бомба и неналичието на отскок предопределя в по нататъшен момент сеч за дакса .

                  Коментар


                  • мен ми е любимо 1.358

                    Коментар


                    • За еврака говориш нали.ами ако предположим че до година дакса е на 7000 може и повече

                      Коментар


                      • дупката на 1,20
                        на пролет се асвалтират дупките
                        няма препоръка!
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Майкъле вида ли дакса от къде се скина.на 5мин втори тест.не уважиха отскок от долната ще има сеч после

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от акция Разгледай мнение
                            След добрите новини за заетоста в Щатите Евро/Долар започна да връща, та въпроса ми е дали мислиш че ще продължи на север въпреки новините ?
                            Не знам. Не смея да прогнозирам дълги периоди. Имам очаквания според анализите, които правя, но те са само ориентировъчни. Търгувам това, което виждам. А иначе неангажиращо мнение е, че има едни примамливи таргети около 1.1550. Ще ги достигне ли? Не знам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                              Не Ви разбирам въпроса.
                              След добрите новини за заетоста в Щатите Евро/Долар започна да връща, та въпроса ми е дали мислиш че ще продължи на север въпреки новините ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от акция Разгледай мнение
                                Искаш да кажеш че ще се обърне ?
                                Не Ви разбирам въпроса.

                                Коментар

                                Working...
                                X