IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    Архитектоникос, ше яде ли Асан баница с късите щото аз късите си остайх, трябва да се провери там доле как е, я виж от твойте гранати има ли там на Сипот нешо да са остайли в бързината май имаше една дупка там къде на около 1900 словом - илядо и деветстин ....
    да има една нетествана на 1900 точно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      А бе габров тия телешките много се дърпат.къде ме виждаш ти с тия кастанети
      Аааа от телешко до телешко има разлика голяма. Като от питбул до булонка, все куче е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
        Не консумирам свинско(не поради религиозни причини), но и на телешки тбон стек съм съгласен.
        А бе габров тия телешките много се дърпат.къде ме виждаш ти с тия кастанети

        Коментар


        • 1.5664-74 при кабела, много внимание !

          Коментар


          • Долу дино долу.мирно мирно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              Охааааа.габров архибутчера като види падане и настръхва от кеф.като при вида на сочна свинска пържола почти сурова.ау ау джаф джаф
              Не консумирам свинско(не поради религиозни причини), но и на телешки тбон стек съм съгласен.

              Коментар


              • Охааааа.габров архибутчера като види падане и настръхва от кеф.като при вида на сочна свинска пържола почти сурова.ау ау джаф джаф

                Коментар


                • Архитекте това харесва ли ти как е отработено?

                  Коментар


                  • За мен беше важно вчера случката.нямаше обеми.този на дъното чака да му разплета терлика и да му обърна хастаря.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      успях благодаря, днес голямо затишие, май ще си висим само
                      Струва ми се, че йената ще обръща, жорка какво ще кажеш? Останал съм с впечатлението, че ти ги ловиш обръщалките...
                      да ти кажа май ще си повърви надолу йената, че звездите ми го говорят, че трябва да си тества дъното но преди това мисля че трябва да направи една обръщалка да изчисти стоповете
                      Last edited by jorkata_pz; 18.09.2015, 11:58.

                      Коментар


                      • Затворих и насковците на обещаното 4367

                        Коментар


                        • Юбряяяяя дакса

                          Коментар


                          • Къси евраци от тука и от бомбата на 15 мин

                            Коментар


                            • Така е.уххх хубаво че не направиха тия фашисти чутура че откачам.сееееееч

                              Коментар


                              • Всичко зависи дали дау жона ще преодолеят 16'666, лекичко се опитват да мушат нагоре.

                                Коментар

                                Working...
                                X