IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • абе тия скапани мошета незнам къде се пънат . пътят е надолу

    Коментар


    • глей го ква е цигания ... и не мърда .... а ми треа едно спешно леко на горе ....
      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
        и аз чакам 17-ти да се оживи малко търговията
        Търговията мисля си е екстра. От 2-3 инструмента само сутрин се правят спокойно 30-40 пипа минимум.

        Коментар


        • Оп пробивче.

          Коментар


          • и аз чакам 17-ти да се оживи малко търговията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
              ако може и по-ниско да си купя и аз
              Някой и друг пип няма да ги правим на проблем. 1.1269 седмична подкрепа, 1.1258 месечна. Сериозно е там.

              Коментар


              • На 17ти може и по-ниско

                Иначе бомбички на минутки има стигнати при индексите. Да ги видим ще върнат ли

                Коментар


                • ако може и по-ниско да си купя и аз

                  Коментар


                  • Да видим ще можем ли да закараме еврото до 1.1271

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      леле еврака как се сурна надолу направо ме е шубе да влезна
                      Кабела очаквам да качи до 1.5555 и от там да го селнат мощно.
                      Не е препоръка за търговия

                      Коментар


                      • леле еврака как се сурна надолу направо ме е шубе да влезна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Дуубре!!!Ша го имам завит!!!
                          Ей ше си плащате там токот на американюгите с Мариците та ушите ше ви пукат, така ше се изплати на тая русата поста иначе не мое .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Дуубре!!!Ша го имам завит!!!
                            не бе остай ме ти кво говорим аз ... слушай там от Варна блумбърга там е центъра на планетата, тая русата ако има приятелки да ми се обади, ше им носа куфарите и ше съм водоноска, напрао шерпа тъй да им каеш. Те ше ни светнат на опасната далавера с мангизите ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              че що да неам бе дан би тея кендзефи от Блумбъргови да ми откриват топлата вода тука шш ги еба в евреите долни ... мен ше лъжат, аз съм от стара коза яре, тея с новините на некой друг Ше ви обяснят за Оптимизъма на БФБто да наливате там ...
                              Дуубре!!!Ша го имам завит!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                че що да неам бе дан би тея кендзефи от Блумбъргови да ми откриват топлата вода тука шш ги еба в евреите долни ... мен ше лъжат, аз съм от стара коза яре, тея с новините на некой друг Ше ви обяснят за Оптимизъма на БФБто да наливате там ...
                                не . тях бефебету не ги интересува . по скоро , както направиха в началото на годината почват да зарибяват че ще има нови върхове . пък то сопол надолу

                                Коментар

                                Working...
                                X