IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бомба на 4н при еврото пипната

    Коментар


    • След курекция съм за 118.531. Иначе интересно че след референдума в момента в който по битивиту казаха че долара ще поскъпва той само поевтинява

      Коментар


      • Току що отворих една къса на долар/йена. Какво е мнението ви за тази позиция?

        Коментар


        • ето тази чаках от вчера габров при еврака . дръпнатите са ме зарадвали . ще има за английска закуска с бобче сега надолу

          Коментар


          • Как си Архитекте? Ето това измайсторих днес.

            https://www.mql5.com/en/charts/36776...apital-markets

            Коментар


            • ааааааааа що така падат евреите

              Коментар


              • дъртия го понапънаха ама и аз пък добавях за надоле и него съсякох

                Коментар


                • пак ги съсякох тия мошета прасето наско

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Браво можем да стиснем ръцете днес.важнато е че докарах и китайската паплач на 3580.ше ми работят по 4 часа щото били велики . А ние да бъхторим .тъй ли.ше видите вие една велика сила.сеееееч
                    Добро утро Америка.

                    Коментар


                    • Браво можем да стиснем ръцете днес.важнато е че докарах и китайската паплач на 3580.ше ми работят по 4 часа щото били велики . А ние да бъхторим .тъй ли.ше видите вие една велика сила.сеееееч

                      Коментар


                      • Незнам за бомбите, но изключително технично се представи еврото днес. След вчерашният импулс коригира до Ф-50 след това нов връх, после корекция до Ф-62 и пак нов връх.

                        Коментар


                        • Хубава беще тая бомба.нали габров.извинявам се ако нещо съм те стреснал

                          Коментар


                          • Бууууууум.с помоща на атомките ще размажа паплачта габроооооооов

                            Коментар


                            • Не ме подлъга и еврото Архитекте. Стига толкова за днес, за да няма изненади довечера. Въпреки всичко може да се очакват нива около 1.1120-38

                              Коментар


                              • Малко остана до 10805 дакса.от там го събарям

                                Коментар

                                Working...
                                X