IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Arhitekte...по принципа на бомбите...злото трябва да тества 700 там на седмична и месечна е бомбата.... А и 700 си му е ниво на подлрепа...то 1000 че щего мине ясно.... Дай даго закараме до там и после да натоварим дисагите за правнуците
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Почивка до пейролите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        Сигурно габров очакваш този отговор.но аз пак ще го кажавижда се че трябва да трупаш още опит но след като си в тази тема ще се научиш.първо алгоритъмът графика на който се гради целия този скапан еврейски свят е основан на тъпите числа 358.просто програмистчето така е решило

        И второ.евреите никога не падат в тренд.падане в тренд на индексите НЯМА.има само сопол на архитекта. идва и този божи ден.божият ден на сопола
        И тогава аз царят слънце ще тържествувам рамо до рамо с извънземните които идват за малките еврейски душички.мухахааааа
        Благодаря Архитекте. След 10 години на пазара не съм спирал да се уча.

        Коментар


        • Има и пазарна дезинтерия

          Коментар


          • При еврото на 5 мин проби глава с рамене. Дългите отпадат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              Сигурно габров очакваш този отговор.но аз пак ще го кажавижда се че трябва да трупаш още опит но след като си в тази тема ще се научиш.първо алгоритъмът графика на който се гради целия този скапан еврейски свят е основан на тъпите числа 358.просто програмистчето така е решило

              И второ.евреите никога не падат в тренд.падане в тренд на индексите НЯМА.има само сопол на архитекта. идва и този божи ден.божият ден на сопола
              И тогава аз царят слънце ще тържествувам рамо до рамо с извънземните които идват за малките еврейски душички.мухахааааа
              да живеят сополите

              Коментар


              • Сигурно габров очакваш този отговор.но аз пак ще го кажавижда се че трябва да трупаш още опит но след като си в тази тема ще се научиш.първо алгоритъмът графика на който се гради целия този скапан еврейски свят е основан на тъпите числа 358.просто програмистчето така е решило

                И второ.евреите никога не падат в тренд.падане в тренд на индексите НЯМА.има само сопол на архитекта. идва и този божи ден.божият ден на сопола
                И тогава аз царят слънце ще тържествувам рамо до рамо с извънземните които идват за малките еврейски душички.мухахааааа
                Last edited by the architect; 06.11.2015, 10:46.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  Фашистите 853 сега ще отскочат.дълги
                  Не бих рискувал аз с дълги.

                  Коментар


                  • Фашистите 853 сега ще отскочат.дълги

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      Охаааа.на 5 мин бомбата дръпна еврака.а как падаше
                      Падаше колко да падаше. Точно до 50 фибо от вчера.

                      Коментар


                      • Охаааа.на 5 мин бомбата дръпна еврака.а как падаше

                        Коментар


                        • Днес мисля ще стигнем 1.0904 при еврото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                            По този повод да напомня,че днес има пейроли,които като влияние на пазара са равносилни на Драги и Йелън
                            Та понякога и повече. Архитекте днес викам да прибираме дойч марките на биците (къси в ДАКСа).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                              добро утро момци, гепито според мен има още накъде надолу да ходи, има още един непокрит крос долу който за малко не успяло да тества, а и втората синя е близо до нивото на съпорт след кроса... Брово жорка вчера беше супер ден

                              Забелязвам че като ги няма драги и бабето, много връзва. Системата с кросовете е много подходяща когато няма силни движения на пазара, така че когато имаме некви такива работи мисля, че е добре да си кротуваме... с малки сделчици...
                              По този повод да напомня,че днес има пейроли,които като влияние на пазара са равносилни на Драги и Йелън
                              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                                добро утро момци, гепито според мен има още накъде надолу да ходи, има още един непокрит крос долу който за малко не успяло да тества, а и втората синя е близо до нивото на съпорт след кроса... Брово жорка вчера беше супер ден

                                Забелязвам че като ги няма драги и бабето, много връзва. Системата с кросовете е много подходяща когато няма силни движения на пазара, така че когато имаме некви такива работи мисля, че е добре да си кротуваме... с малки сделчици...
                                Има една тренд линийка отдолу за стигане.

                                Коментар

                                Working...
                                X