IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • как сте пичове . майкъле хубаво че не съм у америка че няма да мога да джъткам циефдита на платформичката . иначе по велико от бомбите няма. пак казвам . с двете бомби на фашиста на 1н и 4 н фалирах фашистите . нищо друго не предполагаше това падане ако не бяха мойте бомби .

    иначе яната до края на месеца е на 118,531 със сигурност .
    Last edited by the architect; 14.12.2015, 10:33.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
      е аз съм на реална демото го спрях вече
      реалните ги цъкам на IBто, сега малко тренировка на фашагата в OANDA, не мое фърлям паре на ветъра преди да си припомним номерата му. В IB нема такива CFDта както при повечкото брокери, т.е. може и да има в английското звено там дет съм аз, но сигура не е като при бенча или оандата ..... В Америката тва CFDто е забранено, те са лъжат там като побъркани престааам си ако имаха и CFD кво щеше да стане
      Last edited by aleks262; 14.12.2015, 12:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
        на мене това ми е демо сметката аз нямам пари отдавна в OANDA. Парите са ми в IB на опциите и там си ебало капаците за фашагата ич не ме е еня ако ще в дън земя да отиде ...
        е аз съм на реална демото го спрях вече

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
          майкъле и аз имам дълга на дакса и към момента е на минус. ако падне на 9666 от там ще пускам още една дълга
          на мене това ми е демо сметката аз нямам пари отдавна в OANDA. Парите са ми в IB на опциите и там си ебало капаците за фашагата ич не ме е еня ако ще в дън земя да отиде ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            да малко е рисково, но пък фигурите се затвориха за надолу. Стигна си дъното и може би малко да го подмине, ако няма нещо неочаквано от ФЕД ще да има обратно. Напоследък индексите вървят обратно на еврака... Драги улесни ФЕД за решението за лихвите като качи еврото. Ситуацията за тях е благоприятна, защото цялата глобална икономика е зациклила, трябва да действат че после няма как да въздействат, ако се наложи пак... изчерпани са им мерките
            пепе незнам къде е дъното ама на дакс долу има бомби на м15 - 10000 и м30 - 9640, а на дау м30 - 17000 и Н1 - 16276 така че нищо чудно да ги закарат и до там
            Last edited by jorkata_pz; 13.12.2015, 17:34.

            Коментар


            • да малко е рисково, но пък фигурите се затвориха за надолу. Стигна си дъното и може би малко да го подмине, ако няма нещо неочаквано от ФЕД ще да има обратно. Напоследък индексите вървят обратно на еврака... Драги улесни ФЕД за решението за лихвите като качи еврото. Ситуацията за тях е благоприятна, защото цялата глобална икономика е зациклила, трябва да действат че после няма как да въздействат, ако се наложи пак... изчерпани са им мерките
              Last edited by pepe1234; 13.12.2015, 12:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                ае добре,че при тея раоти нема стопове инак да съм изгърмял отдавна, там стопа е времето. Има грозен гап на SPX това ше бъде запълнено само незнам преди FOMCa колко още ше го спускат тея мръсници,че може за 2 дена да отиде съвсем каруцата в реката мама им гадна .....
                Почнах малко да си припомням DAXa на CFD малеее голема трагедия съм станал, забравил съм му всички цигански номера добре, че е демо и съм махнал парите от OANDA иначе щеше и там да отече коня в реката .....
                Сега имам 2 дълги на фашагата и те в минус
                майкъле и аз имам дълга на дакса и към момента е на минус. ако падне на 9666 от там ще пускам още една дълга

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                  Споко и аз съм така, правя правя кинта и некое отскоче ме преебе и не ми издържат нервите... с времето ще станем по-добри Ай наздраве майкъле

                  жорка, аз вече изпрасках една дълга на спх, ако слезе още мисля пак да му изпраскам... пък да видим нека има така.
                  незнам пепе мен ме е страх да пускам дълги на янките докато не мине заседанието на ФЕД, въпреки че горе до 17845 на дау жон оставиха доста бомби и от там мисля да ми е следващата къса. дълга имам на дакса, все пак ще печатат пари до 2017г, а може и повече нищо не се знае и за цвят имам и един къс еврак за 1,06 ако все пак бабата вдигне лихвите в сряда въпреки че и там нищо не се знае може да закарат еврака на 1,11, но засега това не ме притеснява

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    Споко и аз съм така, правя правя кинта и некое отскоче ме преебе и не ми издържат нервите... с времето ще станем по-добри Ай наздраве майкъле

                    жорка, аз вече изпрасках една дълга на спх, ако слезе още мисля пак да му изпраскам... пък да видим нека има така.
                    ае добре,че при тея раоти нема стопове инак да съм изгърмял отдавна, там стопа е времето. Има грозен гап на SPX това ше бъде запълнено само незнам преди FOMCa колко още ше го спускат тея мръсници,че може за 2 дена да отиде съвсем каруцата в реката мама им гадна .....
                    Почнах малко да си припомням DAXa на CFD малеее голема трагедия съм станал, забравил съм му всички цигански номера добре, че е демо и съм махнал парите от OANDA иначе щеше и там да отече коня в реката .....
                    Сега имам 2 дълги на фашагата и те в минус

                    Коментар


                    • Споко и аз съм така, правя правя кинта и некое отскоче ме преебе и не ми издържат нервите... с времето ще станем по-добри Ай наздраве майкъле

                      жорка, аз вече изпрасках една дълга на спх, ако слезе още мисля пак да му изпраскам... пък да видим нека има така.
                      Last edited by pepe1234; 12.12.2015, 21:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                        майкъле и на мен това ми е много трудно и все още се опитвам да свикна щото като има бомби винаги излизат и аз имам две къси на дау от октомври месец и сега ако излезнат ще ги закрия и от там ще пускам дългите за коледното рали защото съм сигурен че ще има дори и да се позабави малко в същото време имам и къс еврак за 1,06 ако нещата тръгнат на обратно така че като джъткаш с малки лотове няма какво да те притеснява
                        ае тва нема научаване нивга, а тва е,че лотовете с тея опции не са малки да го еаа ..... еми ше ядем дървесината кво да се прай

                        Коментар


                        • майкъле и на мен това ми е много трудно и все още се опитвам да свикна щото като има бомби винаги излизат и аз имам две къси на дау от октомври месец и сега ако излезнат ще ги закрия и от там ще пускам дългите за коледното рали защото съм сигурен че ще има дори и да се позабави малко в същото време имам и къс еврак за 1,06 ако нещата тръгнат на обратно така че като джъткаш с малки лотове няма какво да те притеснява

                          Коментар


                          • ооо апапи както винаги изядох дървесината майка му мечка ..... Затворих късите прекалено рано и останаха дългите и са минуса е да си ебе века ей не мога да се дресирам всеки път едно и също ......... пу да го еаааа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                              баси, може би трябва да почна на големи фереймове да пускам. Спуках се да познавам тези дни, а с тези оскочета жуст братче, достатъчно е едно да те преебе кога не требе..
                              пускай на всички бе пепе

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                                са остава спх 2000 дали няма да сме нагли вече..
                                баси, може би трябва да почна на големи фереймове да пускам. Спуках се да познавам тези дни, а с тези оскочета жуст братче, достатъчно е едно да те преебе кога не требе..
                                Last edited by pepe1234; 12.12.2015, 00:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X