IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
    Да де ама тея отворените не са ми от отскоци ама от моя мозък умен и за тва, а иначе има бомби около тях и за тва си мисля че ще се върне
    тука нема "умни" или "тъпи" на всеки му го слагат в човката ако незнае какво залага, а си мислиш, че "нещо си щяло да се върне" еее голема грешка само тва щи кажа съвсем сериозно ти казвам мене са ми били поне 1000 тояги на голо на тая борса ....
    Ти предполагаш че ше се върне еми ок хубаво дано е така ами ако не се върне какво прайм тогава

    Коментар


    • пуснахте ли късите евраци. аз си мислех, че 1,0894 ще го спре ама то го мина като малка гара

      Коментар


      • Да де ама тея отворените не са ми от отскоци ама от моя мозък умен и за тва, а иначе има бомби около тях и за тва си мисля че ще се върне

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
          Е веднага веднага, ама то нагоре надолу и си викам ще се върне ала бала...ама...кор
          абе ще се върне ясно е ама кога не е ясно, то и там има бомби където съм отворил, малко по-надолу има бомба
          ама нема нагоре надоле, ама веднага после като отиде на пичка си лелина загубата ше е х 5 !!! Аз с техниката на бомбите не търгувам - кросовете на плъзгащите средни и явно то се връща там винаги при даден крос .....
          Загуби има тая игра е такава, ей и на мене ми се пука тиквата сега ама кво да напраа аз не мога да го върна или да променя ситуацията .....
          Тука всичко започва със залога, преценяваш колко може да бастардисаш и тогава пускаш не с шепи и да ти гръмне акаунта (не, че и аз не прайм такива тъпотии) ама като те изперат няколко пъти и ти приберат паричките ше се научиш ....

          Коментар


          • Сега въпроса е ще отиде ли да си тества бомбата на 15 мин или няма да е този път?

            Коментар


            • Е веднага веднага, ама то нагоре надолу и си викам ще се върне ала бала...ама...кор
              абе ще се върне ясно е ама кога не е ясно, то и там има бомби където съм отворил, малко по-надолу има бомба

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                Майкъл, видя ли ко стана с еврото...газ гааааазззз
                Не че беше добре за мен щото затворих дългата, ама по баиря хванах малко, но имам една къса отворена на 1000 пипса надолу и се чудя да чакам ли да слазя или...да си правя сепуко и да си лягам
                да казах ви да не го шортите защото ей такова става, загубите затваряш моментално ама веднага нема да си ги пазиш нема значение дали ше се върне или не !!! При мене нема стопове на опциите времето е стопа и може да си ходи къде си иска, ама както сте вие веднага тряя да затваряте загуби !!!
                Last edited by michaelis12; 07.01.2016, 22:23.

                Коментар


                • Майкъл, видя ли ко стана с еврото...газ гааааазззз
                  Не че беше добре за мен щото затворих дългата, ама по баиря хванах малко, но имам една къса отворена на 1000 пипса надолу и се чудя да чакам ли да слазя или...да си правя сепуко и да си лягам
                  Last edited by Dr.House; 07.01.2016, 22:07.

                  Коментар


                  • Чудесно отскоче на дъртака и прасето на минетка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                      тооо па. то тогава ще стане страшно утре
                      пшшштт тихо ....... без лоши помисли през идните две седмици после квото искат да праат .....

                      Коментар


                      • Архи и аз затворих дългия дакс от сутрина и отивам да празнувам. айде наздраве на всички

                        Коментар


                        • маааааааа..............................им изпуших . вкарвам тежката артилерия и почвам праздника

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            Китайските регулатори премахват системата за прекъсване на борсовата търговия

                            Тя беше активирана два пъти тази седмица, след като ключовият индекс CSI300 се понижи със 7%
                            .................................................. .................................................. .....

                            еми са ше видиме кво що .....
                            тооо па. то тогава ще стане страшно утре

                            Коментар


                            • Последното изречение беше най-готино. Сащ щели да продължат да се презапасяват, а производителите нямало да увеличат добива, което можело да доведе до нови по-ниски цени

                              Коментар


                              • мухахаааааааааааааа

                                Коментар

                                Working...
                                X