IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мда, мой редовен номер е да отворя бай на върха и сел на дъното

    Коментар


    • ей това се казва красота

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        вече съм отчаян . сложих една метанова уредба и ще пусна кравите да я пълнят . писна ми с тоя бензин . Еврейска измама

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
          Въпрос ако има крос на 15 мин и на 5 мин, но да кажем на 15 мин е по-ниско от на 5 мин както в случая на евро/паунд, и двата кроса ще бъдат тествани нали така?
          да но първо има голяма вероятност цената да се отдалечи доста от тези кросове и точно когато си помислиш, че си сгрешил и ги затвориш на загуба посоката ще се обърне и те ще излезнат

          Коментар


          • аз си иам колело и ме боли шапката джиткам си с него на работа ....
            станал съм като китаец само сламена шапка неам ама и нея ше си купим кат стане летото ....

            Коментар


            • вече съм отчаян . сложих една метанова уредба и ще пусна кравите да я пълнят . писна ми с тоя бензин . Еврейска измама

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                И аз тоя зехтин го гледам само с надеждата да заредя евтинко.ама се видя че всичко е измама.
                Зареди ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                  Въпрос ако има крос на 15 мин и на 5 мин, но да кажем на 15 мин е по-ниско от на 5 мин както в случая на евро/паунд, и двата кроса ще бъдат тествани нали така?
                  най вероятно да . аз на 5 и 15 м пускам за отскок и при двата

                  Коментар


                  • ей това е играта . злото и то си падна от бомбата на 5 м

                    Коментар


                    • Въпрос ако има крос на 15 мин и на 5 мин, но да кажем на 15 мин е по-ниско от на 5 мин както в случая на евро/паунд, и двата кроса ще бъдат тествани нали така?

                      Коментар


                      • Свършил бил зехтина, -5.1М барела, сега няма с кво да правят дюнери

                        Коментар


                        • Някой да познае наско на 1м от де падна

                          Коментар


                          • За €/паунд какво ще кажете, до къде ще се качи? До 0.73800 и после надоле?

                            Коментар


                            • И аз тоя зехтин го гледам само с надеждата да заредя евтинко.ама се видя че всичко е измама.

                              Коментар


                              • Валутата може да се нарече арабафалаф и ще върви във валутна двойка със гръцката гиромаляка

                                Коментар

                                Working...
                                X