IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Евреите се опитват да заблудят народа че ще спада много, ама...ей сега гледай последните 5 мин какво ще стане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
      още не съм затворил късото че само го докосна, ама ще ходи да тества 5мин бомба и може и да се катери
      еми екстра бе докосва трак затваряш и после дебнеш за отскока да затвориш и дългата и си на фитка и чак като излезе нещо тогава пак, то се е на никъде там посредата се оплете ...

      Коментар


      • още не съм затворил късото че само го докосна, ама ще ходи да тества 5мин бомба и може и да се катери

        Коментар


        • Е кък мислиш ти, хеджирал съм се яко, само хеджирам. Ако ми видиш акаунта ще паднеш, ама само всичко да излезне

          Коментар


          • Докторе излезна ти късото евро ай ти си .... Ти с твойте хеджирания ако си набутал и дълго е тогава си се наиграл ....

            Коментар


            • Моля затегнете коланите. Очакваме силна турболенция...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                Много со готини тия дръпнатите.винаги усмихнати.ей това са пичове
                тва пада със 7мица на ден ама тоя го боли щеката ......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  глей китаецо как им се хили на евреите от Волстрийта ше им изпият соса ...

                  Много со готини тия дръпнатите.винаги усмихнати.ей това са пичове

                  Коментар


                  • Тея мини кросовете пердашите ли ги или те не са мн сигурни?

                    Коментар


                    • глей китаецо как им се хили на евреите от Волстрийта ше им изпият соса ...

                      Коментар


                      • Между 3 и 4 ще има сериозно друсание аз се надявам да съм затворил всички наотворени наново тази сутрин, че...

                        Коментар


                        • То хубаво че расте фашисна ама този ръст не е за 11000 щото забравиха на 1н бомбата.аз си го скъсявам така за бог да прости

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                            преди малко си затворих дългия дакс от снощи и сега го чакам пак на 9900 ама като гледам тоя път може и да не слезе
                            ше излезе ше излезе .... там има дупка преди да се юрнат ше пускат копия, а ако тея в 14:00 са зле тогава незнам да го ева лосо много лосо ....

                            Коментар


                            • преди малко си затворих дългия дакс от снощи и сега го чакам пак на 9900 ама като гледам тоя път може и да не слезе

                              Коментар


                              • аз пък дигнах късата на еврака на 1,0960 дано пейролите го раздвижат малко и да я хвана тоя път

                                Коментар

                                Working...
                                X