IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
    ама я подмина като бърз влак малка гара
    Той за малко я барна и отскочи от 16000.за туй после май така пропадна

    Коментар


    • ей ама днес не съм си сипал да пия нищо явно щото спряха да падат индексите и ми се размина инфаркта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        Дъртака си търси ребаундчето до 15996 бомбичката после ще има и още нагоре
        ама я подмина като бърз влак малка гара

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
          боли ме шпагата до 1460 нема да хои за 2 месеца та ако искат да се одерат .....

          @Хаа някой е сдал багажерията ей го връща за малко значи някъде има някой умрял от инфаркт

          Коментар


          • Дъртака си търси ребаундчето до 15996 бомбичката после ще има и още нагоре

            Коментар


            • боли ме шпагата до 1460 нема да хои за 2 месеца та ако искат да се одерат .....

              @Хаа някой е сдал багажерията ей го връща за малко значи някъде има някой умрял от инфаркт
              Last edited by michaelis12; 19.01.2016, 22:06.

              Коментар


              • Припадане по столовете фърляне на кърпите е разби ме

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  погледни ги келешите натискат а то нема обем вътре кухо ..... не е някво мощно да те занити ами мазно и гадно
                  ша чакам тогава ако стигнат дъната от август да пусна дълга и от там

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    докато припаднем по столовете и после обръщат .....

                    Коментар


                    • засилката до към 1820 спх и после отскок. Еврака после ема 200 трябва да го понатисне, поне малко... ако не 1.11 някъде пак трябва да има съпротива. Кой ще надделе предстои да видим може пак тренда да го спре..
                      Last edited by pepe1234; 19.01.2016, 21:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        нали ви казах че еврака на 1.094 опира на тренда и онзи ден леко го проби, аз по скоро си го мисля за към 1,103 и индексите още надолу... ама да видим де тук му е силна съпротива тренда
                        пепе до 1,1027 не ме плаши ама да не вземе да тръгне към 1,14 само

                        Коментар


                        • погледни ги келешите натискат а то нема обем вътре кухо ..... не е някво мощно да те занити ами мазно и гадно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                            засилка докъде бре майкъле
                            докато припаднем по столовете и после обръщат .....

                            Коментар


                            • нали ви казах че еврака на 1.094 опира на тренда и онзи ден леко го проби, аз по скоро си го мисля за към 1,103 и индексите още надолу... ама да видим де тук му е силна съпротива тренда
                              Last edited by pepe1234; 19.01.2016, 21:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                мазно мазно и сега една засилка всички да откачат и да хвърлят кърпите дееба мама им утрепана .....
                                това с кърпата ме разби.

                                Коментар

                                Working...
                                X