IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Фигурата която нарисува фашиста кава е.Чуторааааааааа.хяхяхяяххяхяях

    Коментар


    • супер, отворили са пак темата Днес съм скъсил дакса и йената

      Коментар


      • Дълго сега от бомбата на 12563 хяхяххяхяхяхях

        Коментар


        • па мноу приятно пада не мислите ли

          Коментар


          • добрютро минки винки и глогинки . перфектно позициониране на бомбите . дори вчера в края изтестваха още една и днес ТРЯС надолу . ура

            Коментар


            • оп оп оп бутай бутаой до бомбата казах . хяхяхяхяхяхяххяяя

              Коментар


              • айдееееееее. късо съм напускал тука от бомбатааааааааааааааааааа. уха
                на косъм сме от големият косъм . хяхяхяхяхяхяххяхя

                Коментар


                • Тъй като в темата за ТА са ориентирани повече към вълновата теория на Елиът, където ми е малко трудно да зацепя, пренасям в тая поста си, който бях написал преди време, за да коригирам леко написаното:


                  Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                  Така и не разбрах, защо импИратора не харесваЛ моите чертички... Тук има толкова много УВАЖАВАНИ съфорумци, които не си позволява грозно да апострофира. Защо се хвана точно с мен - нямам идея. Та - той пък ме мотивира да му показвам /периодично/ колко е неподготвен в тази /и други/ материи, които би трябвало да са негова професионална област...

                  Както и да е. Приемам, че чертичките ми са "криви" и затова не му харесват на импИратора... Те па неговите са по-прави... Повтаря дословно казаното от другите, или им разтяга локуми, как миналата година си бил купил едни акции, които сега се котират по-високо на борсата... Е, това всеки го може, след като знае какво се е случило за минал период. Според мен не е инвеститор тоя, който говори в минало време. В тоя смисъл, "чертичките на импИратора са още по-криви и от моите.

                  По същество: моите чертички показват, че...
                  1. АКО имаме движение надолу /по канала на Болинджър/ - в интервала - от 1.10 до 1.09 цената на EUR/USD БИ ТРЯБВАЛО да срещне първата голяма съпротива, която да върне нещата нагоре.
                  2. АКО цените преодолеят тоя канал в рамките на 1-2 дневни търговии - следва съпротивата на гапа - 1.08. АКО гапът удържи - нещата отиват отново нагоре.
                  3. АКО гапът даде фирА - прекалено рано е да се произнасям, но на първо време ще има съпротива на 1.07.
                  4. Въпреки гореказаното, при динамична търговия, допълнена с непремерени изказвания на политици или неочаквани катаклизми по света - точка 3 може да се изпълни за броени часове...

                  Успех! /мога да чертая и обосновавам всичко, но не го правя, за да не ядосвам преписвача - импИратор.../

                  Тъй като променливите са динамично развиващи се във времето, а мисля, че моментните цени са представени в логаритмична скала, то нещата в направените от мен изводи - са променени в тия седмици.

                  Вече казахме, че чертичките не се нравят на някои хора /импИратори/ - незнайно защо, но, въпреки неприемането им - те си съществуват като нещо обективно - и все пак ще ги прескоча, като ще напиша изводите си - коригирани, сравнено с цитираното ми мнение горе - от по-рано.
                  Правя корекцията при условие, че хората тук не тръгнат да изпълняват написаното, защото както каза друг участник - това мнение можело да манипулира хората тук. По принцип - всяко мнение манипулира хората тук /вече го казахме/, а мненията на импИратора - най-много /ако не сте го забелязали до сега - трябва ви малко по-голяма наблюдателност.../

                  По същество за EUR/USD:
                  1. Дневният бар почти допря първата съпротива. Тази съпротива е променена /по горните причини/ - от поста ми горе - от 1.10 на 1,1150. /добре е да се чертае, но не ми се влиза в конфликти с несведущи импИратори/...
                  2. Този дневен бар се оттласна от съпротивата днес 1.1150 /може да видите какво съм чертал в другата тема за ТА и да си обясните казаното от мен до тук/.
                  3. АКО бъде пробита тази съпротива - около 1.1150, следващата силна съпротива /за мен/ - е В МОМЕНТА при около 1.1030.
                  4. Не трябва да се забравя, че тия стойности след няколко дни ще се променят /по споменатите горе причини/.
                  5. Най-важното, което ще проверя ЗА СЕБЕ СИ в следващите дни е това, как ще бъде преодолян този ДИНАМИЧЕН интервал: между 1.1150 и 1.1030, както и дали изобщо ще бъде преодолян...
                  6. ВАРИАНТ 1: ако каналът не бъде преодолян с 2 до 3 дневни бара - ОЧАКВАМ лека консолидация в интервала и вероятно цените на двойката ще се оттласнат отново нагоре.
                  7. ВАРИАНТ 2: ако каналът бъде преодолян с 2-3 бара - то отиваме към съпротивата на гапа в интервала около 1.082 - 1.078.

                  Повтарям, че това не са прогнози. Проверявам някои по-раншни свои наблюдения, което не означава, че могат да се случат, но това ще е донякъде тест за нов прочит на едновременното действие на някои индикатори. Възможно е да греша!

                  Както сме казвали по-рано: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се отчете и влиянието на фундамента!

                  Успех!


                  Коментар


                  • ето я красотата

                    Коментар


                    • Благодарско на Hemilio!!! Ето от къде ще пуснем днес къса на наско насдакът . Най-накрая се светнах и с картинките как става. С обидите и евреите спирам. Казвам алилуя и днес се прочиствам и ставам нов човек
                      Last edited by the architect; 26.05.2017, 15:42.

                      Коментар


                      • ххахахахх айде честито и наздраве

                        Коментар


                        • Темата е отключена. Само моля - без обиди.
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • бутай бутай надолу евреййййййййййййй.
                            супер яко върхо е днес . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
                            Last edited by the architect; 01.03.2017, 20:03.

                            Коментар


                            • ммммммммммммммммм страхотно помпите еврейски к................... точно като за финал март месец . пак къси напусках . мамоооооооооооооооооооооооооооо колко ще е красиво еврейски КККККККККККККККККККККК .................................................. .. хяхяхяхяхяяхяхяхях

                              Коментар


                              • 21000 еврейчетата си мислят че ще избият стоповета на пусналите на 20000 . хяхяхяхяхяяхяхх
                                м...................... е..................................д ........ е...

                                Коментар

                                Working...
                                X