IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Значи съм постигнал онова, което исках... )) Всеки да кара според плановете си, за да няма после - ама ти нали каза... ))

    Според мен се заформи таван, но зная ли утре - дали няма да се изцепи някой политик нещо и цените да пробият "тавана", ако някой му е напълнил в зелено куфарчето?
    и аз си мисля че е таван и трябва да го бутат надолу сега ама знае ли човек какво са ни намислили "моите" дедовци

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение

      Нещо не разбрах аз накъде сме сега нагоре или надолу

      Значи съм постигнал онова, което исках... )) Всеки да кара според плановете си, за да няма после - ама ти нали каза... ))

      Според мен се заформи таван, но зная ли утре - дали няма да се изцепи някой политик нещо и цените да пробият "тавана", ако някой му е напълнил в зелено куфарчето?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
        1. Тия дни се колебаех, дали свещта, която съм показал с №2 - ми прилича на Shooting star.
        Нека кажат и хората, които се занимават с японски свещи. Тая - от дневната графика на EUR/USD - не е - както при класическата падаща звезда - с най-високи стойности на отваряне и затваряне на пазара, но за сметка на това е достигната най-високата цена в дневната търговия, сравнено с околните дни за периода.


        2. Свещите обикновено се комбинират с други индикатори, затова не мога да пропусна, че четирите дневни търговии, след "звездата" /ако това е звезда и ако смятаме, че днешният ден няма да свърши с някакъв катаклизъм, който да обърне пазара - та, в тези 4 дни - цената тества индикаторите отдолу /стрелката №1/ - като съпротиви, докато в предишните дни цените са тествали индикаторите отгоре, т.е. - като подкрепа...

        Не искам да давам акъл! Само разсъждавам на глас, без препоръки. Всеки взема своите решения сам!

        Успех!





        Нещо не разбрах аз накъде сме сега нагоре или надолу

        Коментар


        • Архьо къс дау жон удари ли днес, че нещо много избичи да го ева

          Коментар


          • 1. Тия дни се колебаех, дали свещта, която съм показал с №2 - ми прилича на Shooting star.
            Нека кажат и хората, които се занимават с японски свещи. Тая - от дневната графика на EUR/USD - не е - както при класическата падаща звезда - с най-високи стойности на отваряне и затваряне на пазара, но за сметка на това е достигната най-високата цена в дневната търговия, сравнено с околните дни за периода.


            2. Свещите обикновено се комбинират с други индикатори, затова не мога да пропусна, че четирите дневни търговии, след "звездата" /ако това е звезда и ако смятаме, че днешният ден няма да свърши с някакъв катаклизъм, който да обърне пазара - та, в тези 4 дни - цената тества индикаторите отдолу /стрелката №1/ - като съпротиви, докато в предишните дни цените са тествали индикаторите отгоре, т.е. - като подкрепа...

            Не искам да давам акъл! Само разсъждавам на глас, без препоръки. Всеки взема своите решения сам!

            Успех!





            Last edited by безимeн; 19.06.2017, 23:00.

            Коментар


            • жоркаааааа кажи ръъъъъъъъъъъъъъст маааааааааааааа тирикат . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхя

              Коментар


              • Ротшилдови вече владеят и Франция, че гледам бабоебеца спечелил мнозинство

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                  аз имам къс дакс за м1 кроса
                  ай да тръгват вече надолу и еврака и той че съм го скъсил и него доста

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                    аз съм пуснал на брат му Сипa от лани ама не рачи да слиза да го ева, имат желание да ме фалират, нооо ше почешат коня за гривата при дедо ти .....
                    ако искат могат да барнат дедо ми и за гръмоотвода белким тръгнат надолу

                    Коментар


                    • аз имам къс дакс за м1 кроса

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                        пуснахте ли къс дау жо
                        аз съм пуснал на брат му Сипa от лани ама не рачи да слиза да го ева, имат желание да ме фалират, нооо ше почешат коня за гривата при дедо ти .....

                        Коментар


                        • пуснахте ли къс дау жо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            айде да пием за здраветооооо на тирикатите красавци хяхяхяхяххяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                            жоркааааааааа кажи наздравииииииииииииииии
                            наздравиии ама снощи прекалих с бирите да го ева днес ще съм на водка, че от нея ми е по-добре

                            Коментар


                            • айде да пием за здраветооооо на тирикатите красавци хяхяхяхяххяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                              жоркааааааааа кажи наздравииииииииииииииии
                              Last edited by the architect; 16.06.2017, 22:10.

                              Коментар


                              • ехаааа че хубаво свалих дау жо от 5 м бомбичката на шуменско . айназдрави хяхяхяхяхяхяхя



                                Коментар

                                Working...
                                X