IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • как се сваля дау жо от бомбата а тирикати
    Last edited by the architect; 21.06.2017, 17:55.

    Коментар


    • абе фашиста чутора ли нарисува от бомбата . това за първи път го виждам

      Коментар


      • бабите затвориха на бомбата . никой не можете да излъжете . хяхяхяхяхяяхяхяхя

        Last edited by the architect; 21.06.2017, 15:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

          Жока, фнимавай ф картинката щот на дневна графика още не е кацнало на ЕМА50, а кат погледнеш и MACD изглежда готово за полет, на седмична графика също се види, че коригира. Ше треа да има още едно нагоре да лапнат сички по дългите и после вече сме на гапа там 1.05/1.06 за да могат да ушият дългите нали треа да вземат на некой парите или поне така си мисля ......
          е аз съм си решил да пусна и дълга на ЕМА50 на дневна като отиде, но това не ми пречи да си държа и късите през това време вчера на 3 пъти хванах едни бързи дълги на еврака и съм доволен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
            гърмят ли стоповете на дългото евро да го ева
            Жока, фнимавай ф картинката щот на дневна графика още не е кацнало на ЕМА50, а кат погледнеш и MACD изглежда готово за полет, на седмична графика също се види, че коригира. Ше треа да има още едно нагоре да лапнат сички по дългите и после вече сме на гапа там 1.05/1.06 за да могат да ушият дългите нали треа да вземат на некой парите или поне така си мисля ......

            Коментар


            • Добрютрооооооо минки и винки.много приятно бомбите отмъстиха за наглотията последните дни.ама никой не казва що падна фашиста.нали сте фундаменталисти и четете новини.хяхяхяххяххяххяяяяяяя

              Коментар


              • наско съборен от бомбата

                Коментар


                • втора прецакана от вчера на 5 мин . хяхяхяхяхя . плааааааааача . ко стана с оптимизма на дакса ви . хяхяхяхяхяхяхяхя

                  Коментар


                  • гърмят ли стоповете на дългото евро да го ева

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      ето тарикатче правещо се на клоун нали ти казах че днес тук на Дакса ще ти видя сметката на дългите . отиди сега да гушнеш и .................. твоят приятел мишето от темата нусе хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
                      вчера я прецакахте днес аз пичеля

                      Мишето не ми е приятел вече от както беше главно действащо лице на София Прайд то даже като се замисля никога не ми е и бил де имахме няколко спора само с него и вече спрях да му обръщам внимание
                      Last edited by jorkata_pz; 20.06.2017, 18:23.

                      Коментар


                      • аре гръмна ти още една бомба на минетките на 1,1125 давай бутай го еврака още надолу да почна да затварям малко по малко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          ОХООООООО ЖОРКА ТИРИКАТ ЕТО И ОБЕЩАНИЯТ ТАРГЕТ НА ОПТИМИСТИЧНО ТРЪГНАЛИЯ НАСДАК . А ТИ КВО САМО ПЛЯМПАШ ЕДИН ТАРГЕТ НЕ СИ ДАЛ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ . ХЯХЯХЯХЯЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ
                          таргета ми е да пълним гапа на еврото от френските избори бе Архьо мисля че казах вече

                          Коментар


                          • бутай петрола към 42 казаххххххххххх. ох че хубаво пада а бичаци

                            Коментар


                            • ето тарикатче правещо се на клоун нали ти казах че днес тук на Дакса ще ти видя сметката на дългите . отиди сега да гушнеш и .................. твоят приятел мишето от темата нусе хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
                              вчера я прецакахте днес аз пичеля


                              Коментар


                              • скивай скивай жорковците тирикати как бързат нагори. а бе на кой ше се правите на клоуни бе еййййййй ХЯХЯХЯХЯЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                                Коментар

                                Working...
                                X