IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
    майкале и мойте сделки са кратички Яената в момента е обратна на златото, с еврото доскоро дори си вървяха в една посока едноврменно нагоре
    Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение

    майкъле аз съм я затворил още снощи бре сега го чакам за късо от 1,16666
    ае вие житкате некви шумове там на 5 минетни интервали, а така се яде тоягата. Хоете с големото движение не срешу него щот еврото ако не върне, а скокне ей така на 1.25 в бързината и сте шорт ше стане бербат, но да де на месечна е под ЕМА50 пеесе и мое малко да го стопират за момент ама да видиме, а тия на индеските ше им еба майката отвратителна вече ..... аз се ожених три пъти и изпрарих децата абитюренти, тва виси кат сопол година и половина, кво чакат еба ли ги, сигур на извънземните да продадат по върховете .....

    Коментар


    • майкале и мойте сделки са кратички Яената в момента е обратна на златото, с еврото доскоро дори си вървяха в една посока едноврменно нагоре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        добре де що го шортите са кат ходи нагоре ?! Нали ти казах миналия път пусни му едни длъги и го заеби неколко години, след една петилетка ше е отлетело бая .....
        майкъле аз съм я затворил още снощи бре сега го чакам за късо от 1,16666 иначе когато падне отново тогава ще го мисля за дълги които мога да ги държа по дългосрочно
        Last edited by jorkata_pz; 21.07.2017, 08:23.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          иначе тия Америте нагляри ли са ме интересува ?! .... аз кат видех те само Сашш изискват да си преебат китайците стоманата да ги пуснат на пазарите им, да си ограничели субсидийте, да пуснат банките им да си вилнеят в китайско, да си печатат долари до безкрай и да им изкупят фабриките и изпозатворят после всичко как напрайха у нас след 1990та ..... мммм още малко и швепс на клечка, сметам че чайниците не са такива бунаци кат нас .....
          Last edited by michaelis12; 21.07.2017, 07:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            форексбой и днеска хапнах в кварталната кръчма!!!

            а след малко ще е и пробива на 111.65 мисля таргет 111.111111111111
            вече пак блажа от йените
            ае Пепе кат имаш дълги йени ти шортиш долара(USD/JPY - short/long) е що шортите с Жоката еврото тогава кат сте къси долари ?!? Кат пада долара всичко спрямо него скача, еврото тоже глейте поне DXY index кво прай, щот иначе вие ем разпродавате долари с йената ем го купувате с еврото ..... и то стаа от едното зимаш и с другото им го връщаш ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
              късо евро от мен
              добре де що го шортите са кат ходи нагоре ?! Нали ти казах миналия път пусни му едни длъги и го заеби неколко години, след една петилетка ше е отлетело бая .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение

                тая не ме интересува
                Аз я тълкувам като продължаващо поевтинаване на долара.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  тая не ме интересува

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                    Ако утре почнат да бълват много положителни новини за еврото че ще лети високо може и това да е сигнала че е време за къси
                    ами тази новина https://news.bg/int-politics/pregovo...-defitsit.html

                    Коментар


                    • Ако утре почнат да бълват много положителни новини за еврото че ще лети високо може и това да е сигнала че е време за къси

                      Коментар


                      • Пепе мисля че ЕМА 200 на седмична и ЕМА 50 на месечна са силни нива и ще го спрат поне за момента и трябва да върне малко, но дали ще тръгне трайно надолу е рано да се каже Айде наздраве

                        Коментар


                        • Може и тъй да стане Жорка, ЕМА 200 на седмична я ударихме, МА 200 е на 1.177777. Бара на седмична засега иглежда кофти за къси и на дневна също, то е ясно. Ударихме също едно фибо ниво. На семична сме малко под последния връх. Днеска гледам марио казал ще има още стумули пазара обаче думна нагоре яко, та явно натискат. Та доста кофтикс ситуацията. Скоро ще знаем ама ако ще обръщаме требе да е некъде в близките околности...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            жорка и аз му набримчих късата 1.16555
                            а да видим къФ уй ще излезне от тея късаци

                            Коментар


                            • Там просто има ниво на съпротива а и числата са готини, сигнал няма. Аз мойте къси прибрах бързо 20 пипа, жорката е по-дългосрочен него питай

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                                жорка и аз му набримчих късата 1.16555
                                Пепе, вие скалпери ли сте? И къде видяхте сигнал за продажба?

                                Коментар

                                Working...
                                X