IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Скиваш ли ма жоркаааа евреиноооооо продажен как ги прецакях твойте евреи като затворих на време дакса.хяхяхяхяхяххяяхяя
    Къде си тръгнал ти бе да се Гаааавриш с архитекта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      Толкоз на дакса късо еврейски
      Така пак нацелих малкото връхче тука на 12146 затворям фашистите.

      Вселенски сили обединете се срещу мошевската измама .мухахаааааааааа

      Коментар


      • Ко стаааа с насдакъ еврейски защо пропада от 6000 аз лапам и чакам вселенското отмъщение .хяхяяхя я я я ях

        Коментар


        • Толкоз на дакса късо еврейски

          Коментар


          • Жорката плямпача да каже защо падна сега еврака. Много плямпачи се навъдиха на този свят антиматерията ще ги ......да крак .хяхяххяхяхяхяххяяххя

            Коментар


            • Къс еврак от 1.19642
              евреиииииии хяхяхяяяяяя
              Last edited by the architect; 01.09.2017, 15:35.

              Коментар


              • много ме е страахххххх отивам да се скрия че много ме плашиш

                Коментар


                • аре чики иди да се облекчиш с ръчичка, че се превъзбуди нещо и спирам да пиша вече че си ми безразличен и не ми е интересно

                  Коментар


                  • интернет шматките не ме притеснявате еле пък ти щото като ме видят и бягат на другия тротоар

                    Коментар


                    • Коментар


                      • мое да ми пръснеш к*ра от чикиии или да ми въртиш минюги докато ти изтръпне небцето

                        Коментар


                        • хахахахахахх пак ли ти се изтропа някой кирлив евреин у дупарата та започна да пишеш щуротии айде онанирай си сам и си пиши 1 седмица докато ме няма

                          Коментар


                          • големи боклуци са тея измекяри и само лъжат и мамат ората ама тея дни пак няма да ги следя много много че отивам пак за 1 седмица на море у гръцко белким през това време сринат индексите и изстрелят еврака нагоре ае наздраве

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              ТОООООЧНО ТАКА

                              ЕВРЕЙСКИ ИЗМАМНИЦИ
                              ЕЛАТЕ ТУКА ДА ВИ ИЗПУКАМЕ КЪСИ

                              Пак да ви кажа еврейски измамници.целта е тука сложил съм и чакаща на 6000.вие не разбрахте ерейски измамници че пари има и ще има но за вас бъдещето ви се чини нещо неприятно.хяхяхяхяхяхяхяяяя

                              Коментар


                              • Еврейските измамници се пънат за едно 6000 на наско . Ами после знаете ли какво ще ви се случи израелтянчета недъгави а

                                Коментар

                                Working...
                                X