IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най ниска стойност за деня 666.320 ей това се казва праздник още от пундрелник

    Коментар


    • Гледам разбираш ли че някви аматьори ме копират и непрекъснато питат защоооо защо еврейските индекси катерят а нашият пада.мухмулимайко

      Коментар


      • Още малко октана до сатанинското да се помолим на нашия бог да стане днес че да затворим късите.хяхяяххяхяхяхя

        Коментар


        • Бутайте еврейчета бутайте тая софка ненадмината към сатанинското 666. 6666 хяхяяхххяхях

          Коментар


          • Хаха ха как хаднаха от бомбата на 12594 а ората пускаха за сто хиляди

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

              какво става за бога исусе хресте

              Е

              Е


              ЕВРЕЙЧЕТА . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯ


              КЪДЕ ВИ Е ОХТИМИЗМА. АЗ ОБИЧАМ ДА СЕ ПОВТАРЯМ . НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ ГАТО АРХИТЕКТЪТ КАЖЕ КЪСО НАРОДЪТ ПУСКА КЪСО . ДОСТА ХОРА ЗАЛЕБИХА ДНЕС ЕВРЕЙЧЕТА . НАЗДРАВЕ ЗА ВАС . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ


              Абе мноу дигнахте от тук еврейчета .гледам и 22222 за нищо го нямате.

              ко прай вашият еврейски клоун тръмп а еврейчета.на интересен ми се прави нещо.а
              късо от бомбата на 12594 евреиииииии.хяхяхяххя
              на жорката му се къса сърцето че още ме има ткакто и на еврейчетата разбира се. Мухахаххахахаххах
              Last edited by the architect; 18.09.2017, 09:33.

              Коментар


              • късо еврейчета от синята на майкъла . все още не сте паднали от 22222. така че тази синя ще ви спре
                наздраве Майкъле

                Last edited by the architect; 15.09.2017, 22:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  късоооо еврейчетаааааа

                  какво става за бога исусе хресте

                  Е

                  Е


                  ЕВРЕЙЧЕТА . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯ


                  КЪДЕ ВИ Е ОХТИМИЗМА. АЗ ОБИЧАМ ДА СЕ ПОВТАРЯМ . НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ ГАТО АРХИТЕКТЪТ КАЖЕ КЪСО НАРОДЪТ ПУСКА КЪСО . ДОСТА ХОРА ЗАЛЕБИХА ДНЕС ЕВРЕЙЧЕТА . НАЗДРАВЕ ЗА ВАС . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    опа внимание на всички мишки на събрание . еврака е до бомбата . късо късо къос косъ кокосъскос сасоссаокок

                    защо падна еврака евреи защо. мислите ли че някой и нещо може да спре черната енергия .хяхяхяхяхххяхяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                    Коментар


                    • глей ги е глей ги . колко пошло избиват стопове преди спускането . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                      Коментар


                      • късоооо еврейчетаааааа

                        Коментар


                        • мечтата на всеки американски еврейн и на всеки еврейски американец се сбъдна . ТО свещеното 22222 е тук . алилуя . от събота неделя започвам с боуууууумбите в азия
                          Last edited by the architect; 15.09.2017, 17:00.

                          Коментар


                          • охххххххх хубаво, че затворих че напоследък много искат да ме мамят

                            отивам в магазина гледат ме в очите и ме мамят
                            отивам в болницата гледат ме в очите и ме мамят
                            отивам в сервиза гледат ме в очите и ме мамят
                            отивам в хотела гледат ме в очите и ме мамят
                            отивам в парка гледат ме в очите и ме мамят

                            затова като падне яната винаги трябва да се затваря навреме

                            абе само измамници са се навъдили на тая земя бе . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                            това си е политика на мошемунгерите



                            Last edited by the architect; 15.09.2017, 16:37.

                            Коментар


                            • ето тук затварям янта

                              Коментар


                              • оххххх че красиво падна яната от 111 и бомбата на дневна .ай наздраве .

                                Коментар

                                Working...
                                X