IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
    ех тея гадове пак ще вдигат марджина бахти и тъпите копелета
    Защо да са гадове? По-малък лост, по-малко глупости могат да правят комарджийте по пазара и съотвено шансовете да им оцелеят сметки са по-големи.
    Веднъж да се сетят бъкетите, да се погрижат наистина за клиента и ти недоволен

    Коментар


    • хяхяхяхяххя падай казах

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
        Еврака отвя ЕМА50 като бРЪз влак малка гара
        сега е ред на ЕМА 200 и после на бомбата

        Коментар


        • дълъг насдак от ционисткото 4666,66666

          Коментар


          • любимият номер на евреите . оставят бомба за да върнат и изтрепят стопове . аз само това и чакам . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
              нагоре ще има ако пробие ЕМА 200 на дневна, сега ЕМА 50 го спира и трябва да върви надолу
              Еврака отвя ЕМА50 като бРЪз влак малка гара

              Коментар


              • такааааааааа . еврейчетата падат . мед ми капе на душата . след изборите едно шипче за дясно рамо на чутурката и после до свещеното 4444

                Коментар


                • ех тея гадове пак ще вдигат марджина бахти и тъпите копелета

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                    Пепе, май се оказа прав, ама все си мисля че дори и с това леко връщане назад, пак ни чака още нагоре
                    нагоре ще има ако пробие ЕМА 200 на дневна, сега ЕМА 50 го спира и трябва да върви надолу

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      някак не ми се вярва да отиде до там без да върне, то от сутринта до сега има толкова направено движение нагоре, сега за 3 часа още толкова не ми се вярва... иначе наистина може и 1,12 да отиде
                      Пепе, май се оказа прав, ама все си мисля че дори и с това леко връщане назад, пак ни чака още нагоре

                      Коментар


                      • дълъг зехтин

                        Коментар


                        • ХА . еврейчета . къде са ви ръстовете къде ви е светлото бъдеще . нали знаете че вече съм ви закарал под 7000 . а падането под 7000 ще е много тежко и милиарди народ ще остане без пукната пара. ама защо така евреи . защо излъгахте ората

                          Коментар


                          • Архи дай да го закараме пак до 1,08 и тогава 1,46

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              охаааааааааааа еврака чаааааааак на 1,111111111111111

                              приготвяйте се вече за 1,46 хяхяхяхяхяяхя
                              Има ли нещо на 1,46? Може да отиде там само ако чичо Доналд спечели

                              Коментар


                              • охаааааааааааа еврака чаааааааак на 1,111111111111111

                                приготвяйте се вече за 1,46 хяхяхяхяхяяхя

                                Коментар

                                Working...
                                X