IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • абе вие видяхте ли как ромитееееееее от израеееееееееееееееееееелл

    изтестваха бомбичката и веднага почнаха да лапат обедно за да има за ромчетата

    между другото понеже израелските роми и гръцките роми са първи братовчеди и това е доказано чисто исторически и генетично,
    та израелските роми натъпкаха пак с парички гръцките роми . хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяя

    Нов транш от €5,7 млрд. за Гърция ще отпусне Еврогрупата


    А И ОЩЕ НЕЩО. ПОСЛЕ ЕВРЕЙСКИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ В БЪЛГАРИЯ ПОЧВАТ ДА ВИ ПРОМИВАТ МОЗЪЦИТЕ КАК СТЕ БЕДНИ ЩОТО СТЕ ЛОШ МАТЕРИАЛ .
    А ТЕ ПРОСТО РОМИТЕ ВИ ОБИРАТ ПАРИТЕ ЗА ДА СИ ГИ РАЗДАВАТ . НЕ СЛУШАЙТЕ ЕВЕРЙСКИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ В БЪЛГАРИЯ
    Last edited by the architect; 13.03.2018, 12:15.

    Коментар


    • Абе вие забелязахте ли че ромите израелски почнали да папкат от обърнатата главичка на дакса. пълна пародия ром и борси

      между другото днес разбрах че ромите израелски кръстили интернета на своя господ бог сатанинчо. На староромски език www означавало 666. Ти да видиш тоя интернет кво интересно нещо било.

      Коментар


      • ЕТО Я ОБЕЩАНАТА ОБЪРНАТА ГЛАВИЧКА НА ДАКСА

        РООООООООООООМИТЕ ОТ ИЗРАЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

        С ТЕХНИТЕ БОРСИ И ОБЪРНАТИ ГЛАВИЧКИ СА ЗАСПАЛИ В ЕРАТА НА ПИРАМИДИТЕ .
        ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ


        Last edited by the architect; 12.03.2018, 21:56.

        Коментар


        • Намазах филията якоооо, благодарско Архи !
          ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
          ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

          Коментар


          • оппооппоооо поп опоппппппппп

            дясното рамо е заформено на бомбата . затваряй зятваряяяяяяяяяяййййййййййййййййй

            Коментар


            • ейййййййй най накрая еверйски индекс да падне от синя линия . не мога да повярвам . по принцип от линиите само отскачат ама не падат . хяхяхяхяхяхяхяхя хяхяхяхяхяхяхях хяхяхяхяхяхяххяхяяхх яхяхяхяххяхяхяхяхяхя


              Коментар


              • АБЕ ВИ Е ЗАБЕЛЯЗАХТЕ ЛИ ЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

                РОМИТЕ ОТ ИЗРАЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

                ИСКАЛИ ДА СИ НАПРАВЯТ ОБЪРНАТА ГЛАВИЧКА НА ДАКСА С ДЯСНО РАМО ПАДАЩО ОТ МОЯТА БОМБА

                АБЕ ТИЯ В СЪБОТА НЕ ПРАЗНУВАХА ЛИ НЕЩО ТУКА В БЪЛГАРИЯ . ПЪЛНА ПАРОДИЯ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Novaka76 Разгледай мнение

                  Още една добавка в ДАКСА направих при тест на кроса долу па съм на +
                  Изсули са кат прани гащи .....Наздраве Архи

                  ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                  ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Novaka76 Разгледай мнение
                    Влезнах късо и в ДАКСА тест на кроса и ся да видим ....
                    Още една добавка в ДАКСА направих при тест на кроса долу па съм на +
                    ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                    ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                    Коментар


                    • Влезнах късо и в ДАКСА тест на кроса и ся да видим ....
                      ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                      ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                      Коментар


                      • значи много са бързи ромите от израееееееееееееееееееееееееееееел за нагоре, като запълнят гапа, ама ако беше за надоле едва ли

                        МНОУ ИНТЕРЕСНО ЧЕ ДИГНАХА ТОЧНО ОТ СВЕЩЕНОТО 12358

                        Last edited by the architect; 12.03.2018, 18:00.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Novaka76 Разгледай мнение
                          Аз скъсих НасДака след чутурата и ся лапам евр ...... знаци ! Благодаря Архи !
                          При теста пак къс НАСДАК па да видим кон боб яде ли ....
                          ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                          ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                          Коментар


                          • Аз скъсих НасДака след чутурата и ся лапам евр ...... знаци ! Благодаря Архи !
                            ТЪРГУВАМ ПО ГЕОРГИ ВЕЛЕВ !
                            ФАЛОУ МИ [url]http://www.zulutrade.com/TradeHistoryIndividual.aspx?pid=5

                            Коментар


                            • избързах със затварянето на ол ина . те искали ребаунд до1н бомбата от миналата седмица да направят мошемунгерите .

                              аз знам защо натиснаха индексите
                              трябват им парички да направят своето КРАСИВО момиче пръво на евровизия
                              засега успяват пръва е в ЕВРейските залози за ЕВРовизиа

                              хяхяхя хяхяхях ххяяххяхя хяхяхяхях хохохохо ххяяххяхях

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                ай стюга бе . същата примка и на дау жо . още един ол ин

                                абе вие знаете ли че майката на путин е ромка от израееееееееееееелллллллл. пък те ми играели игра на противопоставяне . та те всички са едни и същи роми хяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                                а така мошемунгери а така . ол ина на дау жо излезе
                                а какво оптимистично беше преди обед . ама малката бомбичка обърна играта



                                Коментар

                                Working...
                                X